Як вчинити в суворовське училище дівчинці?

як вчинити в суворовське училище дівчинці?

Вам знадобиться
 • Пакет документів
 • Належність до певної вікової категорії
 • Успішна здача держіспитів
Інструкція
 • . 1

  Якщо раніше військову освіту було спрямовано виключно на особи чоловічої статі, то з недавнього часу в силу вступило указ президента РФ про те, що і дівчата можуть тепер навчатися у військових навчальних закладах. Наприклад, не так давно суворовське училище відкрило свої двері для перших учениць жіночої статі. Безсумнівно, до кандидатів на вступ пред’являються дуже високі вимоги незалежно від статевої приналежності.

 • . 2

  Для вступу необхідно здати декілька держіспитів, обов’язковими з яких є російська мова та математика, решта відрізняються в залежності від обраної спеціальності. Для одержання найбільш повної інформації про те, як вчинити в суворовське училище, потрібно звернутися до військкомату.

 • . 3

  Між іншим, у військкомат майбутньому абітурієнту потрібно прийти у супроводі батьків. Зараз це практично нічим не обгрунтоване, будучи лише даниною традиціям. Раніше у військові училища надходили з раннього дитинства, і звичай пішов з тих часів. Документи на вступ теж оформляють батьки, а не спеціальний комітет, як це було раніше. Суворовське училище для дівчаток надає кілька спеціальностей, серед яких: військовий лікар, перекладач, психолог і ще кілька подібних.

 • . 4

  Для учнів училища надаються комфортабельні гуртожитки, різні для хлопчиків і для дівчаток. Обсяг і кількість предметів однаково для представників обох статей, розрізняється тільки кількість годин стройової підготовки. Зрозуміло, порався йде в бік чоловічої частини учнів. Зазвичай у військові училища надходять дочки військових чинів, але якщо у абітурієнтки немає спорідненості з представниками військового стану, це абсолютно не знижує шансів на вступ, вагу мають тільки знання і дисциплінованість.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :