Як вчинити в суворовське училище в Єкатеринбурзі

як вчинити в суворовське училище в єкатеринбурзі

Вам знадобиться
 • 2 заяви на ім’я директора училища
 • Необхідний набір документів
 • Відмінне здоров’я
 • Хороша фізична підготовка
 • Успішне проходження вступних випробувань
 • Родичі військовослужбовці
Інструкція
 • . 1

  Суворовське училище в Єкатеринбурзі вважається одним з кращих в Росії. Вчаться в ньому переважно діти військовослужбовців і дитині зі звичайної сім’ї потрапити в нього практично неможливо. Училище має відмінною навчальної та матеріально-технічною базою і сильним викладацьким складом. Крім загальноосвітніх дисциплін і військової спеціалізації, важливе значення тут надається естетичному розвитку вихованців: вони відвідують виставки і музеї, ходять в театри і на екскурсії. За відмінне навчання суворовці нагороджуються різними стипендіями.

 • . 2

  Навчатися тут можуть не тільки хлопчики, але й дівчатка з 4 по 6 класи включно. Отже, суворовське училище, Єкатеринбург, як вчинити в цей навчальний заклад? Починати треба з подачі 2-х заяв до військкомату за місцем проживання. Перша заява — це згода батьків з тим, щоб їх дитина після закінчення училища продовжив навчання вже у вищому військово-освітньому закладі, а другий — це заява про прийом від самого школяра. Обидві заяви повинні бути написані на ім’я керівника училища.

 • . 3

  Крім того, у військкомат необхідно здати наступні документи: свідоцтво про народження, паспорти батьків, медичний поліс, свідоцтво про реєстрацію, довідку з місця проживання про склад сім’ї та житлових умовах проживання. Слід надати не оригінали документів, а їх нотаріально завірені копії. Претендент також надає до військкомату 4 фотографії розміром 3 х 4, автобіографію і свої антропометричні показники.

 • . 4

  Також усім претендентам на зарахування до суворовське училище слід надати до військкомату: копію особової справи зі школи, виписку з табеля успішності з оцінками за 1 — 3 чверті, педагогічну і психологічну характеристики, відомість з фізичної підготовки. Всі перераховані вище документи необхідно завірити шкільної гербовою печаткою (кожна сторінка) і містити розпис директора школи і класного керівника (крім психологічної та фізичної характеристик, в даному випадку розписуються психолог і фізрук відповідно).

 • . 5

  Якщо школяр має право на пільгове або позаконкурсний вступ до суворовське в Єкатеринбурзі, то йому також слід надати документи, що підтверджує це право. Всі документи необхідно здати з 15 квітня по 1 червня. Військкомат оформляє особисті справи і проводить медичний огляд кандидатів. У Суворовському училищі теж формується приймальна комісія, яка в термін до 10 липня складає списки кандидатів, допущених до вступних випробувань, і направляє їх у військкомати, після чого всі кандидати повинні приїхати в училищі.

 • . 6

  З собою школярі повинні мати документи, що засвідчують їх особи, табель річних оцінок, медичний поліс, амбулаторну карту, грамоти та похвальні листи і документи, які підтверджують пільгове право вчинити. Суворовське училище має право не допустити до іспитів і відрядити за місцем проживання тих школярів, які порушують правила на території училища. Вступні випробування складаються з іспитів (російська та іноземна мови, математика), також приймальна комісія перевіряє фізичну підготовку кандидатів і психологічну готовність до навчання. Якщо кандидат на якому-небудь етапі набирає мінімальну кількість балів, він тут же відряджаються за місцем проживання. Після того, як всі випробування пройдені, приймальна комісія оголошує списки зарахованих до суворовське училище.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :