Як вчинити в суворовське училище: вік

як вчинити в суворовське училище : вік

Вам знадобиться
 • Огляд
 • Іспит
Інструкція
 • . 1

  Багато чого хлопчаки з дитинства бачать себе військовими для того що б поступаючи до вузів Міністерства Оборони не виникло ускладнень варто задуматися про надходження в суворовське училище. Тут майбутні ракетники і космонавти отримають не тільки середню освіту, а й вузькоспеціалізовані військово-технічні знання і навички. Бажаючі стати кадетами мають досить смутні уявлення про те, як вчинити в суворовське училище.

 • . 2

  Якщо юнак вирішив стати кадетом суворовського училища він повинен звернутися до відділення військкомату за місцем проживання. Тут він отримає консультацію і подасть рапорт про надходження. Так само у військкоматі кандидат може отримати вимога на безкоштовний проїзний квиток до місця навчання і назад. До суворовського училища кандидата супроводжує співробітник військкомату.

 • . 3

  Після прибуття на місце серед кандидатів проводяться вступні випробування, а саме: медичний огляд; перевірка психологічної, а так само фізичної готовності розпочати навчання; письмовий іспит з математики та російської мови. Якщо іспити з математики та російської мови здаються кандидатом на «відмінно» від подальших випробувань він звільняється.

 • . 4

  У якому віці кандидати можуть подавати рапорт про надходження в суворовське училище? Вік кандидата залежить від терміну навчання. Для отримання основного загальної освіти буде потрібно 5 років, тому проводиться набір неповнолітніх громадян не старше 11 років (тобто після завершення навчання в початковій школі). Для отримання повної загальної освіти буде потрібно 3 року і проводиться набір громадян віком до 15 років.

 • . 5

  По завершенні відбору наказом начальника училища кандидати зараховуються до училища. Вступити до суворовське училище процес не такий вже і складний. При наявності бажання кандидати досить швидко стають кадетами, і починається нове життя повна труднощів, які кадети долають за допомогою нових знань і наставників.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :