Як вчинити в художнє училище: поради

як вчинити в художнє училище : поради

Вам знадобиться
 • Пакет документів
 • Свої живопису і композиції
 • Необхідні вміння та навички
Інструкція
 • . 1

  Надходження до навчального закладу, зв’язане з глибокою освоєнням-якого ремесла, — дуже відповідальний крок. Відповідальний він тому, що передбачає глибоке і повне занурення в досліджуваний предмет, можна сказати, що розчинення в цьому предметі. Тому, абітурієнту, що обрав цей шлях, варто дуже добре подумати над тим, а чи варто. Але, якщо рішення все ж таки прийнято, душа кличе і є необхідні вміння та навички, то тоді варто ці вміння та навички вдосконалювати.

 • . 2

  Вибравши місцем свого подальшого навчання художнє училище, необхідно взяти до уваги той факт, що до початку вступу треба закінчити художню школу, тематичні курси або студію. І справа не в тому, що до того, як вступити в училище, бажано запастися-якими «корочками», а для того, щоб здобути навички класичного малювання, знання з теорії малюнка.

 • . 3

  Якщо говорити про напрямки, що існують в художніх училищах, то треба сказати, що їх багато і вони різноманітні. Зараз однією з найпопулярніших спеціальностей вважається «Дизайн». Так як професія дизайнера досить модна, затребувана, що приносить, за наявності таланту і зв’язків, непоганий дохід. Крім того, класичне, але не менш затребуваний напрямок «Живопис». Тут потрібно досить серйозна і всеосяжна підготовка, тому термін навчання на цій спеціальності від 4 до 5 років. Більш докладний перелік спеціальностей завжди можна отримати в приймальній комісії або на сайті закладу.

 • . 4

  Повертаючись до питання про те, як вчинити в художнє училище, необхідно відзначити, що крім здачі необхідного пакету документів, який включає в себе заяву, паспорт, фотографії, дипломи, грамоти, необхідно надати свої роботи з живопису і композиції, число яких може бути вільним. Це необхідно для того, щоб на початковому етапі визначити рівень майстерності абітурієнта. Подавати все це необхідно у встановлені училищем терміни.

 • . 5

  Після того як документи прийняті, а роботи пройшли відбір, починається пора вступних іспитів. Специфіка тут полягає ще й у тому, що допуск до іспитів за фахом можна отримати, лише здавши на позитивну оцінку диктант з російської мови. І тільки після цього можна прийняти участь у конкурсному відборі.

 • . 6

  Можна говорити про те, що надходження, а надалі і закінчення художнього училища визначить подальше життя майбутнього студента на довгі роки, а то й на все життя.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :