Як вести розмову і не відлякати співрозмовника?

як вести розмову і не відлякати співрозмовника?

Вам знадобиться
 • Сильне бажання познайомитися
 • Правильний вибір теми розмови
 • Уміння підлаштовуватися під настрій співрозмовника
Інструкція
 • . 1

  Вміння швидко і легко, навіть не напружуючись і не роздумуючи, заводити нові знайомства, легко вступати в контакт з незнайомими людьми комусь дано з народження, до когось приходить з досвідом, а для когось назавжди залишається за зачиненими дверима, як щось недоступне, з дуже складним хитромудрою замком без ключа, практично інопланетне. Хоча якщо знати кілька простих секретів і перестати комплексувати і боятися, то вже через кілька спроб вступити в контакт практично будь-яка людина зможе знайти свій власний професійний метод, як підійти, як почати і як вести розмову.

 • . 2

  Перше і найважливіше правило при новому знайомстві з власної ініціативи, тобто за відсутності зустрічного бажання, це прояв інтересу й уваги до об’єкта знайомства. Адже кожна людина в глибині душі переконаний, що він неповторний, унікальний володар рідкісних фізичних та душевних якостей, носій незвичайно цікавого внутрішнього світу. Просто ніхто не бачить і не підозрює про цей світ. Тому будь-якій людині завжди буде приємно думати, що хтось раптом розгледів у ньому цей світ. Отже, перше правило, вираз інтересу до особистості. Тепер перейдемо до того, як почати розмову з дівчиною.

 • . 3

  Дівчина без партнера поруч практично завжди готова до нового знайомству і в глибині душі сподівається, що доля саме сьогодні подарує їй зустріч з цікавою людиною. Якщо пам’ятати про це, вибір теми розмови не скласти праці, підійде будь-яка. Головне не тільки тактовно і ввічливо вимовити текст, а проявити непідробні почуття: симпатії, захоплення, поваги, інтересу. Адже не дарма кажуть, що жінки люблять вухами, тобто дуже люблять компліменти і чуйно вловлюють відтінки голосових інтонацій, щоб переконатися, що це правда. А ось як почати розмову з хлопцем?

 • . 4

  Для першого знайомства з хлопцем важливо зрозуміти, з якою дівчиною він хотів би познайомитися — зі скромною або активною. Якщо зі скромною, щоб відчувати себе лідером, дівчині доведеться розмовляти неголосно і вибрати спокійну, без провокацій і натяків, тему розмови. Якщо ж хлопець хоче бути веденим або шукає партнерку для активних розваг, то підійде нарочито розв’язний владний тон і досить двозначні теми розмови, що провокують до активних дій і пропозицій з боку хлопця. Є кілька безпрограшних звернень, щоб використовувати їх перед тим, як завести розмову.

 • . 5

  Спочатку класика (невинні питання, на які хоч щось дадуть відповідь обов’язково): — Котра година? — Як пройти на вулицю. . . ? — Як потрапити на вокзал (до бібліотеки)? Зрозуміло, всі питання предваряются люб’язним звернення типу: будьте люб’язні; підкажіть, будь ласка; вибачте мене за турботу; Ви не знаєте випадково, де знаходиться. . і т. д. Наступна група звернень до незнайомців більш ризикована, зате дозволяє проявити повну фантазію у виборі тем, наприклад: — Привіт! Ой, ви так схожі на. . . Вибачте, помилився. — Що такий (ая) сумний (а)? — Дівчина, а з вами можна познайомитися? У разі непотрапляння зі своїм питанням в настрій контактера слід або відступити, або поміняти тактику.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :