Як вести розмову по телефону: етика ділового розмови

як вести розмову по телефону : етика ділового розмови

Вам знадобиться
 • Знання етикетних фраз
 • Спокій
 • Мудрість
 • Деклікатность
Інструкція
 • . 1

  Щоб розуміти, як вести розмову по телефону, необхідно завчити кілька етикетних правил і вміти користуватися ними. До таких належать постійні ввічливі прохання, фрази подяки, вибачення, побажання в кінці розмови, відповіді на прохання, на слова подяки, вибачення, побажання.

 • . 2

  Якщо стоїть проблема, як вивести на відверту розмову партнера, слід перш за все зберігати спокій. Ні в якому разі не можна допускати підвищення тону, яка б обстановка не складалася. Той із співрозмовників, хто володіє великим спокоєм, має на своєму боці значні переваги. Якщо виник конфлікт, то провину не треба звалювати тільки на інший бік: часткове визнання відповідальності робить розмову більш конструктивним.

 • . 3

  Але все ж не так складно спілкування з діловими колегами, як спілкування приватне. Якщо перед дівчиною стало питання: як почати розмову з колишнім, вона також повинна бути спокійною, не використовувати ніяких різких фраз. Діалог повинен початися як спілкування між знайомими, а вже тільки потім поступово перетворитися на приятельський і дружній. Тут треба бути стриманою, доброзичливою і досить турботливою, враховуючи свої помилки в минулих відносинах.

 • . 4

  А ось працівників сфери продажів, може хвилювати проблема, як почати розмову з покупцем. Привітання повинно бути доброзичливим, з посмішкою. Тут важливо проявити увагу і співчуття до покупця. Не треба відразу пропонувати йому товар, набагато краще проявити індивідуальний підхід, зацікавитися його проблемами. При цьому важливо не перейти межу дозволеного, що не копатися в особистому житті. Але, звичайно, головне — це внутрішнє чуття продавця, яке підкаже потрібну фразу на даний момент часу.

 • . 5

  Внутрішнє чуття також допоможе в сфері інтимних розмов. Але як почати розмову про секс? Вихід простий: потрібно заговорити про те, як важко обговорювати цю тему. Адже у кожного був досвід таких бесід з батьками, вчителями, лікарями або ж з друзями. І вже пізніше з’явиться можливість вийти на нормальний розмову про секс, без утисків. Людство використовує телефон вже більше ста років. Однак уміння говорити по телефону не передається у спадок. Кожен сам повинен виховати в собі цей цінний навик.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :