Як вести себе з одруженим чоловіком, щоб він закохався?

як вести себе з одруженим чоловіком, щоб він закохався?

Вам знадобиться
 • Завзятість
 • Наполегливість
 • Бажання отримати чоловіка
 • Воля до перемоги
Інструкція
 • . 1

  Іноді трапляється так, що жінка в якості об’єкта любові не по своїй волі вибирає чужого чоловіка. Що ж, у цьому випадку є лише два виходи: або мовчки страждати, або змусити його полюбити себе. Коли жінка твердо впевнена в тому, що даний чоловік — її доля і справжня друга половина, а одружився з іншою просто тому, що ще не був знайомий з нею, то логічно постає питання, як вести себе з одруженим чоловіком, щоб він закохався. Для цього існує невелика інструкція, що складається з декількох етапів. Перший етап. Потрібно привернути увагу. Зробити це цілком під силу будь-якій жінці, адже навіть при наявності штампа чоловік ніколи не перестане бути мисливцем. Тим не менш, є невеликі обмеження.

 • . 2

  Відомо, що увага невільного чоловіка до інших жінкам знаходиться в прямій залежності від часу, який пройшов з моменту одруження. Свіжоспечені чоловіки, як правило, найбільше зайняті улюбленими дружинами, тому майже не дивляться на інших. У цьому випадку залишається тільки чекати, адже після закінчення часу дружина вже примелькається, і погляд чоловіка направляється на стрункі ніжки інших жінок. Коли з дати весілля пройшло вже 3 року, можна взяти його тепленьким. Однак є дуже стійкі чоловіки, які захоплюються улюбленою дружиною і довше. Трапляються рідкісні екземпляри, які залишаються вірні дружинам все життя і навіть не думають їм змінювати. Для залучення уваги женатіка потрібно робити все те ж саме, що і з холостими чоловіками.

 • . 3

  Потрібно привести в порядок зовнішність, бути спокусливою, одягатися жіночно, але при цьому не вульгарно. Варто трохи кокетувати і посміхатися так, немов одна його присутність вже робить дівчину щасливою. Причому для цього навіть не потрібно прикидатися, адже вона і так закохана в нього. Другий етап. Потрібно закріпити результат. Коли чоловік помітив і оцінив, жінка може стати прекрасною незнайомкою, що працює в сусідньому офісі або живе по сусідству. Однак цього недостатньо, оскільки хочеться чогось більшого. Він повинен не просто посміхатися при зустрічі, а думати про жінку постійно, домагатися її будь-якими способами і бути готовим на будь-який вчинок заради однієї тільки посмішки. Жінка повинна бути єдиною. Тут і виникають проблеми при виборі рішення як вести себе з чоловіком, щоб він закохався.

 • . 4

  На даному етапі приходить час познайомитися, якщо знайомство поки що не відбулося. Для цього потрібно відшукати привід, щоб заговорити. Все залежить від ситуації. Важливо знайти якісь спільні інтереси. Третій етап. Потрібно виробити позитивну реакцію. Коли знайомство вже відбулося, а спілкування почалося, слід зробити все, щоб чоловік захоплювався жінкою і хотів бачити її постійно. Повинен з’явитися якийсь умовний рефлекс. Іншими словами, при вигляді дівчини, він повинен тут же відчувати море позитивних емоцій. У даному випадку слід дати одруженому чоловікові те, чого у нього немає будинку: — новизна. Він знає дружину дуже давно і встиг вивчити її досконало, не чекаючи нового, тоді як красива знайома — це вже щось нове і майже невідоме, що дуже сильно манить.

 • . 5

  — компліменти і похвала. Помилка багатьох дружин полягає в тому, що вони нечасто хвалять мужів і сприймають їх і їхні вчинки, як належне. Ось тут неоране поле для дій. Потрібно захоплюватися його діловими якостями, енергією і інтелектом (якщо чоловік є колегою). При спілкуванні з об’єктом мрії в спортзалі, потрібно впадати в бурхливий захват від його красивого тіла і мужності. — Інтим. На думку ряду досліджень і народного досвіду, через кілька років сімейного життя якість і кількість інтимних відносин зменшується в порівнянні з періодом зародження відносин. Ось чому поява спокусливої дівчини поруч здатне викликати в душі чоловіки море емоцій. Залишається тільки нагнітати цю пристрасть. Слід домогтися, щоб чоловік буквально згорав від розпирала його бажання.

 • . 6

  Однак, він поки не повинен мати можливості реалізувати його. При цьому не варто робити відкриті натяки на інтим. Рекомендується пустити в хід приховані прийоми: випадковий дотик, хвилюючий жест. Можна провести рукою по волоссю, потягнутися, підняти «випадково», що впав. Хоча інтим є суттєвим аспектом життя, крім цього потрібно стати хорошою співрозмовницею й активно брати участь у житті об’єкта, знайшовши спільні справи. Найлегше зробити це, звичайно ж, на роботі. У кожному разі, потрібно постаратися проводити з ним якомога більше часу, щоб стати необхідною і навіть незамінною. Четвертий етап. Прийшов час тримати дистанцію. Коли стало зрозуміло, що чоловік дозрів і ось-ось накинутися, розірвавши в пориві пристрасті одяг, потрібно трохи відступити назад.

 • . 7

  Адже, по суті, не було ніяких обіцянок. Це час необхідно для того, щоб він зміг зрозуміти, наскільки йому тепер погано без супутниці. У разі, коли попередні етапи виконувалися на належному рівні, чоловік обов’язково це зрозуміє. П’ятий етап. Прийшов час перемагати суперницю. Нарешті, все відбулося. Чоловік бажає проводити час тільки з новою пасією і якомога різноманітніше, проте є обставина, яка заважає постійно бути разом — дружина. На перших етапах не варто говорити про неї з коханим чоловіком, і вже тим більше щось погане. Необхідно дати зрозуміти йому, що права є тільки у неї, вона законна дружина, тому чоловік повинен залишатися з нею. Коли він зрозуміє, що коханка штовхає його назад до обридлої дружині, то відразу усвідомлює, хто йому дійсно потрібний.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :