Як вести себе з співробітниками керівникові?

як вести себе зі співробітниками керівникові?

Вам знадобиться
 • Керівник, начальник
 • Рядовий співробітник
 • Аркуш паперу для характеристики
 • Ручка
Інструкція
 • . 1

  Строгого керівника всі бояться, доброго і поступливого не слухаються, потрібна золота середина, з цього поважаючий себе та інших керівник повинен знати як вести себе зі співробітниками щоб потім не виникло непорозумінь та інших неприємностей. Золота середина найоптимальніший варіант-керівника одночасно бояться і поважають, люблять і навіть часом люблячи ненавидять, це називається справедливим ставленням до робітників.

 • . 2

  На те як написати характеристику на співробітника керівник повинен поставитися з повною серйозністю і адекватністю, тому що від даної характеристики залежить майбутнє співробітника, і якщо він дійсно дуже цінний і як би це дивно не звучало-працюючий людина яка приносить дуже багато користі компанії і т. д. то це і повинно бути описано в характеристиці, але якщо ж все навпаки-то негативний відгук повинен бути складений досить лаконічно і природно чітко!

 • . 3

  Кожен розумний керівник завжди хоче вибрати дуже цінного працівника, що б він дійсно вмів і хотів працювати і виправдовував довіру керівника, але не завжди зрозуміло як вибрати працівника серед натовпу прийшли що б потрапити саме в ціль. Для цього потрібно гарненько вивчити резюме, в принципі досвід роботи не настільки важливий, головне бажання і вміння людини, так само потрібно провести співбесіду, потрібно поговорити з кандидатом і стати на час психологом що б зрозуміти чи хоче дана людина викладатися на всі сто або ж йому просто все рівно на роботу.

 • . 4

  Так само для того що б керівника поважали потрібно знати як управляти співробітниками що б вони дійсно розуміли що потрібно робити і не боялися питати, ділитися своїми ідеями але й одночасно розуміли що якщо вони перестануть працювати то їх за це вичитають і т. д. Керувати ними потрібно з розумом, вони теж люди і чудово розуміють нормальний, чи не підвищений тон спілкування, що не упереджений. До кожного треба відноситися однаково з повагою і тоді співробітники будуть віддаватися по повній.

 • . 5

  Для того що б підвищувати успішність свого штату потрібно знати як залучити співробітників до роботи, щоб вони дійсно рвалися до неї і хотіли працювати! Для таких цілей можна придумати різні бонуси, винагороду за активність, і кожен за це боротиметься адже це дуже приємно! Кожен місяць можна нагороджувати співробітників за певні заслуги якщо вони були, і для інших це буде стимулом для свого розвитку!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :