Як вести здоровий спосіб життя: 10 корисних порад

як вести здоровий спосіб життя : 10 корисних порад

Вам знадобиться
 • Мотивація
 • Сила волі
 • Підтримка рідних
 • Час для занять спортом
Інструкція
 • . 1

  Головною вашим завданням є постановка мети, заради чого ви зможете поміняти весь свій усталений роками уклад життя. Якщо ви добре попрацюєте над цим пунктом, то подальша робота над собою вам не буде в тягар. Здоровий спосіб життя-широке поняття включає в себе заняття фізкультурою, правильне харчування, відмова від усіх шкідливих звичок, загартовування, дотримання правил особистої гігієни. Звичайно ж вести здоровий спосіб життя потрібно починати з дитинства, так як в усвідомленому віці зробити це без сильної мотивації досить складно.

 • . 2

  Ще дуже корисно буде знайти однодумців, наприклад в мережі інтернет. Від них ви наберетеся досвіду, як почати здоровий спосіб життя? Люди в житті завжди конкурують між собою, що приводить їх до досягнення своїх цілей більш якісно і швидко. От і ви не захочете впасти в очах нових друзів, якщо зірветеся. І вони завжди вас підтримають, дадуть корисну пораду.

 • . 3

  Однією з найважливіших складових здорового способу життя є правильне збалансоване харчування. Але до того, як почати правильно харчуватися ви повинні очистити свій організм, кишечник від шлаків, застояних калових мас, а потім вже приступати до вживання правильної їжі. Можна практикувати лікувальне голодування, але тільки під наглядом фахівця. Правильне харчування передбачає певний баланс між білками, вуглеводами і жирами. Звичайно для кожної людини ці параметри вираховуються індивідуально лікарем-дієтологом. Але раціон середньостатистичної людини, яка не займається професійно спортом повинен складатися з 17% з білків, 70% з вуглеводів і 13 % з жирів.

 • . 4

  Наступною не менш важливою частиною здорового способу життя є фізична активність. Люди в наше століття нових технологій, машин, інтернет магазинів зовсім втратили потреба в пересуванні, як вести активний спосіб життя? Спочатку почніть з звичайних прогулянок або ж їли у вас зовсім немає на це часу, то перестаньте користуватися ліфтом. Це стане маленьким кроком в світ здоров’я і щастя. Потім відмовтеся від машини на користь ходьби, і результат не змусить вас чекати. Вже через місяць ви відчуєте легкість і захочете більше приділяти часу своєму фізичному здоров’ю.

 • . 5

  Здоровий Сон теж дуже важливий, без мінімум восьми годинного сну ваш організм не зможе правильно функціонувати. Ведіть здоровий спосіб життя і весь світ перевернеться навколо.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :