Як вибирати пиво: поради професіоналів

як вибирати пиво: поради професіоналів

Вам знадобиться
 • Пиво
 • Сира риба
 • Рулька
 • Пивні кухлі
 • Солодовий екстракт
Інструкція
 • . 1

  Пиво — улюблений напій мільйонів людей по всьому світу. Про користь його вживання, в помірних кількостях говорив сам Гіппократ. Перший напій, що нагадує сучасне пиво був приготований дев’ять тисяч років тому і мабуть з цього моменту не згасають суперечки яке ж пиво найкраще в світі. Так, як вибрати пиво і знайти серед існуючого різноманіття те саме, до якого лежить душа? Дуже просто: методом проб і помилок. Варто враховувати негласне правило всіх цінителів пива. Світлі сорти п’ють влітку, в денний час, темні призначені для довгих зимових вечорів.

 • . 2

  Любителям пива складно обійтися без звичної всім сушеної рибки. Рибу можна купити, але набагато цікавіше приготувати її самостійно. Отже, як сушити рибу до пива? Спочатку рибу потрібно ретельно промити і очистити. Після чого, ще раз промивши рибу укласти її в емальовану каструлю, поклавши на дно сіль і посипавши нею саму рибу. Накрити кришкою і поставити на 2 — 3 дні в холодильник. Коли риба настоїться промити її в холодній воді і розвісити сушиться на сонці в добре провітрюваному приміщенні на 2 — 4 дня.

 • . 3

  Ще одним поширеним і улюбленим багатьма видом пивний закуски була і залишається рулька в пиві. Вона дивовижна тим, що не тільки подається до пива, а й готуватися в ньому. Багато хто запитує як готувати рульку в пиві. Для початку буде потрібно приготувати маринад змішавши півлітра темного пива зі спеціями і замаринувавши в цьому свинячу рульку, залишити її на ніч. Замариновану рульку викласти в будь-який посуд для запікання і залити пивом. Запікати в закритому посуді при 160 С 1, 5 години.

 • . 4

  Приготувавши закуску саме час подбати про самому пиві, вже купленому, але ще не розлитому. І головним питанням тут буде як наливати пиво і в що його наливати. Ідеальною посудом для цього буде власне пивний кухоль. Вона може бути скляною, дерев’яною або керамічної. Її обсяг повинен бути значним не менше 0. 5 літра пива. Наливаючи пиво не потрібно змішувати його з іншими алкогольними напоями, не збовтувати і не піддавати різким перепадам температур.

 • . 5

  Якщо ж відчується талант пивовара, то наступний рецепт розповість як зробити пиво будинку самостійно. Для цього буде потрібно солодовий екстракт, який необхідно розвести в 25 л. води, додати 1 кг цукру і дріжджі. Отриману суміш потрібно поставити бродити на тиждень. У результаті ж вибирати яке пиво краще вирішувати виключно любителю цього напою, професійні ж рекомендують насолоджуватися усіма видами цього чудового напою залежно від ситуації, адже пиво як і життя прекрасно у всіх своїх проявах.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :