Як вибрати алюмінієві радіатори?

як вибрати алюмінієві радіатори?

Вам знадобиться
 • Тепловіддача
 • Тиск
 • Підключення
Інструкція
 • . 1

  Для забезпечення комфортної атмосфери в приміщенні необхідно встановити якісні радіатори опалення. Їх різновидів безліч, але особливою популярністю користуються моделі з алюмінію. Основними критеріями вибору опалювального приладу є тепловіддача і робочий тиск моделі. Тепловіддачею називається кількість тепла, яке здатна віддати одна секція приладу. Виробники часто вказують завищені характеристики, тому не варто сліпо довіряти даним технічного паспорта. Перед тим як вибрати радіатор необхідно знати, що одна алюмінієва секція здатна обігріти близько півтора квадратного метра площі. Тепловіддача дорівнює приблизно 150 Вт

 • . 2

  Робочим тиском є показник, який відображає стійкість радіатора до розриву під напором води. Сучасні моделі мають робочим тиском близько шістнадцяти атмосфер. Виробники постійно покращують цю характеристику, хоча тиск в опалювальних системах багатоквартирних будинків не перевищує шести атмосфер. Але при пробних запусках на початку опалювального сезону тиск може бути значно вище. Це необхідно враховувати, перед тим як вибрати алюмінієві радіатори для опалення приміщень. У періоди пробних запусків бажано знаходитися вдома.

 • . 3

  Сучасні прилади з алюмінію можуть бути обладнані нижнім підключенням. Таке підключення значно спрощує процес монтажу, а також надає виробу більш привабливий вигляд. Такі моделі оснащені спеціальним вентилем, на який встановлюється терморегулятор. Він дозволяє регулювати нагрівання приладу, для підтримки комфортної температури в приміщеннях. Алюмінієві прилади можуть виготовлятися із вторинної або первинного металу. Первинний алюміній не має недоліків, але вартість його набагато вище.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :