Як вибрати бензопилу?

як вибрати бензопилу?

Вам знадобиться
 • Інформація
 • Час
 • Гроші
Інструкція
 • . 1

  Для того щоб визначитися з вибором підходящої саме вам бензопили важливо знати на які типи їх ділять за способом експлуатації. Бувають такі види бензопил: побутові, які характеризуються невеликими розмірами і слабкою потужністю; напівпрофесійні, мають великий спектр застосування, але не можуть експлуатуватися більше 10 годин поспіль; професійні, для них характерна висока потужність і велика продуктивність.

 • . 2

  Перед тим як вибрати бензопилу потрібно розібратися в їх функціональних характеристиках. Тобто у швидкості різу, проблеми «зворотного удару», наявності антивібраційної системи, потужності і вазі, в ланцюгах бензопил. Швидкість різання бензопилою найбільшою мірою залежить від оснащення бензопильної гарнітурою, і зокрема від стану і форми ланцюга.

 • . 3

  Дуже важливе значення в продуктивності має форма ріжучого зуба і крок ланцюга. Найкращого результату, можна досягти при оптимальному поєднанні певної ланцюга бензопили і двигуна відповідної потужності. Потужність бензопили — це ще один з найважливіших параметрів, що характеризують активність бензопили при визначенні граничних умов застосовності певної моделі.

 • . 4

  Якщо ви стоїте перед вибором як вибрати бензопилу, зверніть увагу на два важливих недоліку, це «зворотний удар» і вібрація. Кожен виробник намагається боротися з ними. Наявність спрацьовує гальма при зіткненні кінця шини і оброблюваної поверхнею вирішує проблему зворотного відскоку.

 • . 5

  Зверніть на це увагу при покупці пили. Вібрація може викликати захворювання суглобів. Тому уточнюйте наявність антивібраційної системи бензопили, особливо якщо планується тривала і часта експлуатація інструменту. Зовсім не обов’язково купувати професійну бензопилу для побутових цілей, буде набагато економічніше і раціональніше обійтися можливо більш компактною версією.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :