Як вибрати біметалеві радіатори опалення?

як вибрати біметалеві радіатори опалення ?

Вам знадобиться
 • Житлове приміщення
 • Господарський магазин або магазин опалювального обладнання
 • Система опалення
Інструкція
 • . 1

  У холодну пору року дуже важливо, щоб температура в житловому приміщенні була стабільно теплою. від чого залежить комфорт і здоров’я мешканців. Сьогодні виробництво опалювального обладнання постійно вдосконалюється, йде пошук оптимальних рішень для різних опалювальних систем і приміщень. Одним з найбільш популярних варіантів опалення для житлових квартир сьогодні стають біметалічні радіатори, конструкція яких заснована на поєднанні антикорозійної стійкості сталі і високій теплопровідності алюмінію. Щоб не помилитися, встановлюючи нову систему опалення, потрібно дотримуватися основних правил того, як вибрати біметалічні радіатори опалення.

 • . 2

  Розрахунок кількості секцій радіатора. Перш за все, необхідно правильно розрахувати необхідну кількість секцій купується радіатора для приміщення певного розміру. В принципі, біметалеві радіатори володіють високим рівнем теплопровідності у порівнянні з іншими моделями радіаторів. Тому, вибираючи кількість секцій для квартири або будинку, що знаходяться в кліматичному поясі з помірно холодними зимами, можна використовувати такий приблизний розрахунок: 7 — 10 секцій на кімнату площею 15 — 20 метрів квадратних. При цьому, на відміну від власників більш теплопровідних алюмінієвих батарей, не потрібно буде турбується про те, як запаяти алюмінієвий радіатор, який схильний високому рівню корозії.

 • . 3

  Конструктивні особливості якісного біметалічного радіатора. Вибираючи біметалічний радіатор опалення, важливо знати, що являє собою його конструкція. Насамперед, тут важливе поєднання двох складових: сталевого внутрішнього каркаса і зовнішнього алюмінієвого шару. Останній, до статі, цінується не тільки за свою теплопровідність, а й за простоту фарбування, що надалі дозволить уникнути безліч проблем з приводу того, як пофарбувати радіатор. Сталева ж конструкція повинна складатися не тільки з горизонтальних трубок, а й з вертикальних сталевих елементів, розташованих усередині алюмінієвих секцій. Батареї, в яких присутні тільки горизонтальні сталеві труби, теж можуть бути названі в магазині біметалічними радіаторами, але це не зовсім так. Вони менш ефективні, ніж справжні біметалеві конструкції. А знаючи, як працює радіатор, дуже просто розібратися в користі вертикальних сталевих елементів, які значно підвищують ККД батареї.

 • . 4

  Якість матеріалів і фарбування. І нарешті, купуючи посекційно біметалічний радіатор, важливо вивчити якісні характеристики матеріалів з яких він зроблений, а також якість фарбування, яке теж свідчить про відповідальність виробника. Придбавши дійсно якісний біметалічний радіатор, можна надовго забути про проблему того, як відремонтувати радіатор. Однак, для цього до покупки потрібно поставитися з високою часткою відповідальності. Хоча, купуючи продукцію відомих компаній, що спеціалізуються на випуску опалювального обладнання, можна бути впевненим у високій якості і ефективності радіатора.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :