Як вибрати цуценя німецької вівчарки?

як вибрати цуценя німецької вівчарки ?

Вам знадобиться
 • Уважність
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Щоб зрозуміти, як вибрати цуценя німецької вівчарки, досить запам’ятати всього одне важливе правило: потрібно звертати увагу абсолютно на все. Бо саме з дрібниць складається загальна картина. Якщо приміщення, в якому знаходяться собаки, більше схоже на хлів, то краще відразу звідти піти. Самі ж цуценята повинні бути активними (тому не можна робити вибір на момент, коли собаки сплять), їх шерсть блискучою і рівно лежить. Очі, ніс і вуха чисті. Будь-які підозрілі плями зазвичай означають хвороба.

 • . 2

  Найпопулярнішу вівчарку в світі дуже просто дізнатися. Це собаки середнього зросту (рівень їх спини трохи вище коліна дорослої людини). Морда неширока, в міру довга. Вуха стоять перпендикулярно землі. Спина похила: від холки вигинається дугою, а не пряма, як у більшості порід. Хвіст серповидний, висить нижче рівня спини. Окрасою найчастіше чепрачний: на рудому (різних відтінків) тлі чорна «попона» плюс чорна морда. Шерсть не дуже довга, але й не зовсім коротка. Грунтуючись на цих даних, легко зрозуміти, як виглядає німецька вівчарка.

 • . 3

  Запам’ятати то, як доглядати за німецькою вівчаркою, досить легко. Цим собакам не потрібно спеціального догляду (як стрижка у пуделів або триммінг у шнауцеров). Єдина складність — сильна линька навесні і восени. Якщо зазвичай досить вичісувати собаку один раз на тиждень, під час линьки це варто робити частіше. Кігті — інша проблема. Якщо вони самі не сточуються під час прогулянок, їх потрібно стригти самостійно або у ветеринара. Очі, вуха, ніс і зуби у здорового собаки не вимагають додаткового догляду.

 • . 4

  Німецькі вівчарки дуже тямущі, тому завжди готові виконати будь-який каприз свого господаря. Тим, хто хоче дізнатися, як навчити німецьку вівчарку різним фокусів, потрібно лише запастися терпінням, оскільки з першого разу все пояснити собаці не вийде. Наприклад, якщо господар хоче, щоб йому приносили його домашні тапочки, необхідно вкладати річ собаці в зуби, підкликати до себе і забирати річ. І не забувати підкріплювати правильна поведінка похвалою і ласощами.

 • . 5

  Німецькі вівчарки — це спочатку службові собаки. Тому і виховання вони вимагають серйозного. Господарю не складе особливих труднощів навчити свою собаку базовим командам (а саме «до мене», «місце», «не можна» і «стояти»), але також необхідно пройти ОКД (загальний курс дресирування). Це необхідно для того, щоб людина навчилася розуміти і контролювати свою собаку. Без цього тварина легко зможе сісти на шию господареві, і тоді задаватися питанням про те, як виховувати німецьку вівчарку, буде вже пізно.

 • . 6

  Німецька вівчарка може стати вірним товаришем своєму господареві. Головне не помилитися при виборі щеняти і не допускати прогалин у вихованні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :