Як вибрати дерев’яні вікна?

як вибрати дерев'яні вікна?

Вам знадобиться
 • Віконні отвори, в які ви збираєтеся встановити дерев’яні євровікна
 • Надійний виробник євровікон зі склопакетом
 • Загальна інформація про конструктивні особливості дерев’яних євровікон
Інструкція
 • . 1

  Термін «євровікна» з’явився завдяки використанню у виробництві сучасних німецьких технологій — застосування багатошарових склопакетів і трирівневих замикаючих систем. Появі ж дерев’яних євровікон ми зобов’язані все тим же німцям, які зрозуміли, що бездоганні природні властивості дерева перевершити не може жоден сучасний будівельний матеріал. Отже, як вибрати дерев’яні вікна?

 • . 2

  Сьогодні дерев’яні євровікна — це кращі технічні характеристики євровікон і кращі природні властивості дерев’яних оздоблювальних матеріалів. Це високоякісні дерев’яні конструкції з клеєного бруса елітних порід деревини, двох-трикамерним склопакетом, подвійним контуром ущільнення, поворотно-відкидним механізмом відкривання і вологовідштовхувальною просоченням. Завдяки цьому набору ви купуєте вікна з відмінною звуко-і теплоізоляцією, здатні скоротити втрати тепла на 40% і прослужити вам до 50 років!

 • . 3

  Дерев’яні євровікна славляться передовими технологіями обробки деревини. Крім того, розпил матеріалу проводиться під певним кутом, торцеві з’єднання рами вікна обробляються спеціальними хімічними речовинами, що захищають її від вологи. Все це збільшує термін її експлуатації та збереження матеріалів. На стулки вікон і площини коробки встановлюються захисні герметичні алюмінієві накладки, що збільшують їх довговічність.

 • . 4

  Переваги дерев’яних вікон перед пластиковими очевидні. Вибираючи вікна в будинок — беріть дерев’яні! Вони виробляються за новітніми технологіями, вони міцніші пластикових, менше схильні теплодеформаціям, довше зберігають тепло. Пластик довговічніший, однак дерево підлягає відновленню та ремонту, чого не скажеш про пластик.

 • . 5

  Вибирати дерев’яні євровікна потрібно з урахуванням їх традиційних характеристик, які необхідно знати! В основі рами оптимізовані і зрощений по довжині тришаровий клеєний брус з елітних порід деревини — сосни, ялини, модрини, дуба, вільхи, горіха. Перетин бруса — від 78 мм, ширина від 78 мм, і це нормальні розміри для російських кліматичних умов. Склопакет — 2 — 3 шарове скло з подвійним контуром ущільнення, поворотно-відкидний механізм відкривання вікна.

 • . 6

  З не менш важливих характеристик — будь-яка конструктивна форма рами, будь-яку кількість комплектованих віконних блоків, підвищена стійкість до морозів, деформації, зломів, здатність витримувати перепади від — 50 до + 60 оС. Крім того, за рахунок здатності дерева «дихати», тобто, пропускати крізь себе вологу і повітря, ви отримаєте в будинку здоровий мікроклімат. Ну і, природно, відмінний зовнішній вигляд дерев’яних вікон дозволяє гармонійно вписувати їх в будь створюваний інтер’єр.

 • . 7

  Особливий технологічний процес, який проходять дерев’яні євровікна, — забарвлення дерев’яних поверхонь екологічно чистими водними фарбами на основі водоразбавімие глазурей, які не виділяють шкідливих канцерогенів, надають вікна природний дерев’яний вид, зберігають фактурний малюнок матеріалу і не створюють на поверхні герметичну плівку. Забарвлене дерево пропускає через себе повітря і вологу, зберігає свою структуру і свої найкращі якості, а шар фарби не пузириться, що не пересихає, не тріскається і не облазить з часом.

 • . 8

  Така конструкція вікна буде служити десятки років без деформації, що не розсохнеться, не потріскається, збереже герметичність, презентабельний зовнішній вигляд і основні якості натуральної елітної деревини!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :