Як вибрати дискову пилу: рада професіонала

як вибрати дискову пилу: рада професіонала

Вам знадобиться
 • Співвідношення параметрів
 • Напилки
 • Бензинова або електрична
 • Потужність двигуна і довжина шини
Інструкція
 • . 1

  Дійсно, за допомогою бензопили і «циркулярки» можна багато чого здійснити на своїй дачі або заміському будинку. Можна звести дитячий майданчик або оббити баню, ось в цьому і полягає основний борг даного інструменту — працювати з деревом і металом, що не замінні для комфортного життя за межами міста. Постає питання, як вибрати дискову пилу? Головними критеріями такого вибору співвідношення потужності, швидкості, діаметра диска і глибини пропила. Таким чином підбираючи ці характеристики будь дискової пилки і одночасно аналізуючи для чого вона потрібна в господарстві, необхідно просто зробити відмінний вибір. Передовими марками дискових бензопил є: Makita, DeWalt, Bosch, Metabo.

 • . 2

  Всім відомо, що основними ріжучими елементами будь пилки є зуби. І зрозуміло, що в процесі роботи з деревом, через деякий час приходить «затупліваніе». При цьому бічні крайки зубів закругліваются, після чого хід пилки стає досить важким, доводиться витрачати багато зусиль і тиснути на пилку. Як заточити пилку правильно, щоб уникнути частого затупления зубів? Для цього необхідно озброїться напилками і натфілямі і після цього надавати ріжучої і бічній кромці пилки гостроту, але при цьому зберігаючи основні параметри зубів — крок, висота зуби, величина кутів кромки. Дійсно, що заточування пив — це мистецтво, яке вимагає уваги і залежить від міцної руки майстра

 • . 3

  Частим питанням є: як вибрати пилку по дереву? Насправді це складне питання. Звичайною ножівкою можна зробити тільки дрібну роботи, а бензопилою можна взятися за більш велику, наприклад, зрізати непотрібне дерево. Крім того, такими ланцюговими пилами, можна пиляти різний матеріал (від м’якої деревини до труб і легкого бетону). Щоб вибрати даний інструмент, потрібно спочатку визначиться бензинова або електрична. Головною перевагою бензинової пилки в тому, що вона більш могутніше, що стосується недоліків це спеціальний підбір палива. Електричні пили — це щось середньою між будівельним і садовим інструментом, але для заготовление дерева ні зиму цілком вистачить, плюс ці пилки економічні, менше виробляють шуму. Для вибору такої пилки потрібно знати масштаб роботи, який належить зробити на дачі або будинку.

 • . 4

  Але як вибрати пилку за технічними характеристиками? Вибираючи будь-яку дискову або ланцюгову пилу, необхідно звертати увагу на потужність двигуна і на довжину шини. Чим довше шина, тим глибше буде розріз. Потужність двигуна буде також залежати від довжини шини і від того як буде використовуватися даний інструмент. Наприклад, якщо необхідно виконувати дрібну роботу по обрізанню сучків, дрібних гілок, то в цьому випадку оптимальною потужністю для такої електропили буде 1, 2 — 2 кінських сили. Для валки дерев буде достатньо 2, 5 — 4, 1 л. с. Загалом вибір пили — це складний вибір, при тому яка кількість виробників таких пив існує на ринку, на будь-який смак і колір, залишиться тільки вибрати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :