Як вибрати ім’я дитині по іменах батьків? Як вибрати російське ім’я хлопчикові?

як вибрати ім'я дитині по іменах батьків? як вибрати російське ім'я хлопчикові?

Вам знадобиться
 • Ім’я матері
 • Ім’я батька
 • По батькові дитини
Інструкція
 • . 1

  Вибрати ім’я дитині по іменах батьків — завдання непросте, але вирішуване. Для початку випишіть імена батьків на папері, так буде простіше сприймати звуки та букви. Якщо ваші імена починаються на приголосну, то й ім’я дитини краще теж придумати на приголосну літеру. Ваші імена повинні бути співзвучні. А якщо обидва імені починаються з голосної — тоді варто і ім’я дитини підібрати аналогічне. Коли ім’я матері та батька починаються з різних букв — в цьому випадку вибір може бути будь-яким. Не варто вигадувати ім’я на дзвінкі приголосні, якщо імена пари починаються на глухі. Це може викликати протиріччя між характерами.

 • . 2

  Вибір імені дитини цілком і повністю лежить на батьках. Але іноді при розбіжностях варто прислухатися до старшого покоління — до бабусь і дідусів. Часом вони знають такі химерні і красиві старі російські імена, що батьки не довго думаючи так і називають дитину. Наприклад ім’я Святослав дуже красиве і співзвучне, а воно старослов’янське і в сучасному суспільстві особливо не затребуване. Такі імена рідкісні, але вони додають російського колориту в сім’ю. Бувають імена інших народів, які спокійно переходять в росіяни. А останнім часом стало модним називати дітей англійськими іменами — Джон, Меліса.

 • . 3

  Підібрати ім’я дитині можна також за допомогою довідників імен. Такі книги зазвичай продаються в магазинах, там мільйони різних імен дітей, імена різних національностей і народів Росії, можна навіть вибирати навмання. Якщо пара ніяк не може визначитися, то нехай загадає певну сторінку і рядок у книзі імен, цим цікавим чином можна вибрати дуже оригінальні і доленосні імена. Головне, щоб вбрання навмання ім’я сподобалося, не суперечило яким-то релігійним уподобанням і звучало співзвучно. Якщо в магазині немає таких книг, можна подивитися в інтернеті і замовити їх.

 • . 4

  Важливе значення відіграє поєднання імені та по батькові дитини. Якщо по батькові починається на голосну, то краще всього щоб ім’я дитини контрастувало з ним, закінчувалося на приголосну. Наприклад Віктор Іванович, Олег Юрійович, Степан Олександрович. Якщо у пари дівчинка, то тоді перехід від імені до батькові навпаки повинен бути більш м’який. У цьому випадку краще якщо перехід буде голосними буквами — Юлія Антонівна, Світлана Іванівна. Якщо по батькові дитини починається на приголосну — то в цьому випадку ім’я може бути будь-яке. Дві приголосні додадуть хороший чіткий акцент, наприклад Антон Михайлович, Олександр Валерійович.

 • . 5

  Перш ніж підібрати ім’я дитині по іменах батьків потрібно подумати перш за все про дитину. Йому доведеться жити з цим ім’ям все життя. Придумуючи ім’я треба зіставити всі за і проти. Іноді рідкісне, що не дуже звичне ім’я псує людині все життя і він надалі його просто змінює. Це може привести до психологічних проблем у дитини в майбутньому. Деякі батьки псують життя своїм дітям дивними і незрозумілими іменами, а потім все залишився шкодують про це. Тому дорослі повинні розуміти всю відповідальність, що лежить на них.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :