Як вибрати кінопроектор?

як вибрати кінопроектор?

Вам знадобиться
 • Бажання купити новий проектор
 • Багато вільного часу
 • Наявність необхідної суми
Інструкція
 • . 1

  Прийшовши в магазин електроніки, і знайшовши потрібний відділ з проекторами, в першу чергу потрібно звернути увагу на марку — виробника. Рекомендується купувати проектор тільки у великих і відомих магазинах техніки. Справа в тому, що в маленьких і маловідомих магазинах, більше ймовірності, потрапити на контрафактний товар. Виплачуючи вартість якісного проектора, у результаті ви можете отримати підробку, яка не пропрацює, як належить.

 • . 2

  Визначившись з маркою проектора, потрібно звернути увагу на його технічні характеристики. А саме на інтенсивність світіння лап проектора і на максимальну дальність, на яку він може проектувати зображення. Якщо параметри вас влаштовують, то можна приступати до наступного кроку відбору. Всі професійні оператори, перед тим як показують кіно перед публікою, уважно відбирають потрібну дистанцію для проектора.

 • . 3

  У кожного проектора свої параметри відображення матриці. Від цього залежить якість відео, яке буде проектуватися на екран, його максимальний дозвіл і частота зміни кадрів на екрані. Ці параметри завжди вказуються в паспорті до проектора. У будь-якому хорошому магазині вам повинні надати документацію на товар, яким ви зацікавилися.

 • . 4

  Також, перед покупкою кожен клієнт може зажадати демонстрації техніки, яку планує купити. При цьому на покупця не покладається обов’язок купити саме тестований проектор. Якщо з якихось причин проектор не підійде, покупець має право відмовитися від його покупки, а продавець не має права вимагати винагороди за демонстрацію працездатності приладу, навіть якщо на це він витратив багато часу. Перед тим, як вибрати кінопроектор, ви вправі перевірити ще будь-які моделі.

 • . 5

  Як тільки вибір проектора буде завершений, і вам сподобатися конкретна модель, не полінуйтеся простежити за тим, щоб продавець акуратно запакував прилад, при цьому перевіривши всю комплектацію приладу, в яку повинні входити всі кабелі живлення і передачі цифрового і аналогово сигналу, а також всі матеріали для установки проектора для подальшої роботи. Всі проектори комплектуються пультами дистанційного керування. Він теж має бути в комплекті.

 • . 6

  Не рекомендується купувати проектор, на корпусі якого спостерігаються сліду ударів чи інших пошкоджень, а також, в комплектації якого не вистачає будь-яких деталей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :