Як вибрати клуб?

як вибрати клуб?

Вам знадобиться
 • Бажання і мотивація
 • Перелік клубів
 • Перелік коротких характеристик кожного клубу
 • Бонусні картки клубів
Інструкція
 • . 1

  Отже, ви вирішили піти в клуб, але не можете ніяк визначитися, куди саме вам відправитися. Якщо ви йдете в клуб вперше, дайте собі відповідь на питання, навіщо ви відправляєтеся туди? Можливо, ви хочете познайомитися з дівчиною, випити з друзями або потрапити на тематичну вечірку. Виходячи з того, навіщо ви відправляєтеся в клуб, і відбуватиметься ваш вибір.

 • . 2

  З мотивацією ви визначилися. Тепер потрібно переглянути всі клуби міста і дізнатися, яка саме програма планується в цю ніч. Адже ви не підете знайомитися в клуб з дівчиною в той, день, коли там виступає жіночий стриптиз. А ось відпочити чоловічою компанією, подивитися жіночий стриптиз, повеселитися у вас вийде. Тематичні вечірки проводяться нечасто, проте робиться це з шиком: дизайн інтер’єру, маскарадні костюми, особлива атмосфера. Якщо вам вдається потрапити на тематичну вечірку, близьку вам по духу, не сумнівайтеся, йдіть саме туди.

 • . 3

  Вирішувати, як можна провести вечір, саме вам, тому оберіть те місце, де вам буде затишно і весело. Зверніть увагу на характеристику клубів. Варто врахувати фейс-контроль і дрес-код, рівень обслуговування гостей, меню, обстановку закладу. Це може бути клуб всього з одним залом або ж, навпаки, з безліччю невеликих залів, в яких можна і поїсти, і потанцювати, і просто посидіти, поговорити з друзями. Якщо ви не володієте великим бюджетом, постарайтеся розпланувати ваші фінанси, щоб, відпочивши у воскресіння, ви не змушені були голодувати весь наступний тиждень. Клуби відрізняються рівнем — є ті, що розраховані на середньостатистичного студента, а інші орієнтовані на золоту молодь. Виберіть той, де ви будете почувати себе в своїй тарілці. Підказати, як вибрати клуб, вам можуть досвідчені друзі, які добре знають вас і порадять цікаві варіанти.

 • . 4

  Якщо ви є завсідником клубу, але вибрати з безлічі не можете, зверніть увагу, по яким клубними картками у вас знижки або у вас є флаєри та листівки зі знижкою. Можливо, вам вдасться пройти на унікальну VIP-вечірку, де відпочиває золота молодь, або потрапити в те місце, де обмежена кількість гостей, а вхід доступний тільки по картах або запрошеннями. Тоді вибір стане очевидний.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :