Як вибрати колір машини по фен-шуй?

як вибрати колір машини по фен-шуй?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Газета
Інструкція
 • . 1

  Безумовно, вибір машини — це найяскравіше і запам’ятовується подія в житті кожної родини. Для тих, хто вже наблизився до своєї заповітної мрії, а саме покупці автомобіля, є кілька слушних порад. Автомобіль тепер можна купити у відповідності з вашими уявленнями про красу, та й ще з прийомами фен-шуй. Останнім часом люди все більше намагаються купувати машину в автосалонах. Сьогодні в кожному великому мегаполісі є фірмові магазини, в яких можна зробити замовлення на будь-який смак. І тому є всі можливості вибрати собі будь-яку марку «залізного друга», як і вибрати колір машини.

 • . 2

  Якщо сім’я вперше вирішила придбати «рухоме майно». Швидше за все, смакуючи радість покупки, подружжя, а можливо і їх діти визначилися з вибором моделі. Серед безлічі пропонованих марок і брендів слід подумати і про трендовом кольорі. Якщо за кермом передбачається спочатку їздити жіночій половині сім’ї, то колір по фен-шуй слід підбирати дуже ретельно. Бажаною гама кольорів від рожевого до помаранчевого для блондинок і від салатового до темно — зеленого для рудоволосих, між тим, брюнеткам рекомендується тільки яскравий червоний колір. Використовуючи цю інформацію, як вибрати першу машину, а вірніше її колір, для прекрасної половини сім’ї можна вважати вирішеним.

 • . 3

  У теж час, чоловік вибирає машину по фен-шуй зовсім по-іншому. Чоловік — це експресія, сила, швидкість і солідність. Для нього машина — це крила за спиною. Тому поїздка на «залізному коні» асоціюється у нього з польотом в небі, якщо цей чоловік бачить себе Икаром і вона буде білого кольору. Якщо чоловік приміряє на себе образ Термінатора, його машина буде схожа на танк темно-сірого або чорного кольору. Для чоловіка — спортсмена машина буде максимально скомпонованою, без зайвих деталей, а колір «чері». А для чоловіка — батька — брендового і солідною, авто повинно бути нейтрального кольору. Визначивши тип чоловіка, можна дізнатися, як вибрати нову машину для нього.

 • . 4

  Бувають випадки, коли машину набувають на авторинках. Слід пам’ятати, що для такого випадку фен-шуй — просто необхідний. Попередні власники залишили в ній свою ауру. А тому, потрібно стерти стару пам’ять і наділити машину своїми еманаціями. По — перше, визначтеся з маркою і кольором. Якщо це все вже сподобалося в обраному «залізному коні», то однозначно, машина відповість тим же.

 • . 5

  Тепер можна зайнятися салоном. Тут все слід привести у відповідність з власними уявленнями про комфорт. Вітається додавання думочек, талісманів, зміна чохлів на сидіннях і кермі. Варто поставити перед собою на панелі улюблену домашню річ. Порадами, як вибрати стару машину, нехтувати не варто.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :