Як вибрати котячий наповнювач: найважливіші правила

як вибрати котячий наповнювач: найважливіші правила

Вам знадобиться
 • Вибрати
 • Насипати
 • Користуватися
 • Привчити
 • Міняти
Інструкція
 • . 1

  Для ролі домашніх улюбленців багато хто вибирає кішок саме тому, що їх не потрібно кожен ранок і вечір виводити гуляти в найближчий парк. Але якщо вдома живе кішка, то це не означає, що турбот і проблем у її господаря не буде. Необхідно не тільки годувати свого улюбленця, дарувати йому ласку і ніжність, але й надати йому затишний куточок у квартирі, щоб він міг там усамітнитися і побути на самоті. Для цього необхідно мати спеціальний лоток і знати, як вибрати котячий наповнювач.

 • . 2

  Вибір наповнювачів досить великий. Є і деревні, і грудки (з глини), і селікогеліевие і ще багато інших. Якщо вихованець і господар нарешті вибрали той наповнювач, який влаштовує обох — господаря за ціною, а вихованця за якістю, то залишилося ще розібратися в тому, як насипати наповнювач в лоток. Дві жмені на дні лотка проблеми не вирішать. Шар наповнювача повинен бути приблизно 4 сантиметри.

 • . 3

  Знати про те, як користуватися котячим наповнювачем теж важливо. Майже всі кішки люблять закапувати після того, як сходять в лоток. Тому досвідчені господарі кішок не рекомендують використовувати грати, які продаються разом з лотком, а просто насипати наповнювач на дно невеликим шаром. Хоча це все також залежить від уподобань вихованця.

 • . 4

  Часто господарі котів задаються питанням про те, як кота привчити до наповнювача. На це може піти багато часу, сил і нервів. Найлегше привчити до лотка ще кошеня, він краще піддається тренуванню. Звичайно, можна привчити і дорослого кота, але часу на це піде більше. Кожен раз, коли він сходить саме в лоток, його треба хвалити або давати його улюблені ласощі. А якщо кіт зробить свої справи не в лоток, то потрібно лише голосно насварила його і тупнути ногою. Кішки хоч і не розуміють людську мову, але вони відмінно уловлюють підвищені тони.

 • . 5

  Після того як домашній вихованець привчився до лотка, залишилося лише дізнатися про те, як часто міняти котячий наповнювач. Це все залежить від виду використовуваного наповнювача. Деревне необхідно міняти не рідше 1 — 2 раз на тиждень, так як він швидко перетворюється на тирсу. А ось грудкує і селікогелевий частої заміни не вимагають, їх можна прибирати частинами в міру необхідності. У кожному разі, така невелика проблема, як котячий лоток і наповнювач, не зрівняється з тим, скільки радості та позитивних емоцій доставляє домашній улюбленець.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :