Як вибрати крем для солярію?

як вибрати крем для солярію ?

Вам знадобиться
 • Солярій
 • Захисний крем
 • Бронзатор
Інструкція
 • . 1

  Перед тим, як почати засмагати, необхідно придбати крем для солярію. Як вибрати саме той варіант, який підійде краще за інших? По-перше, необхідно звернути увагу на колір шкіри. Для дуже світлої шкіри потрібна хороша захист від ультрафіолету. Можна не використовувати бронзатори, але крем повинен бути зволожуючим і природно володіти приємним запахом фруктів. Власниці смаглявої шкіри можуть придбати в салоні краси або спеціалізованому магазині бронзатори, які допоможуть знайти шоколадний загар в короткі терміни. По-друге, варто звернути увагу на текстуру крему: вона не повинна бути занадто рідкою і розтікатися. По густоті захисний крем для солярію повинен нагадувати сметану: це дозволить використовувати його економно.

 • . 2

  Як зберегти засмагу після солярію? Потрібно користуватися хорошим зволожуючим кремом як до, так і після солярію, але ці крему повинні бути різними за своїм призначенням. Крем, застосовуваний після солярію, допоможе впорається з лущенням. Про те, як посилити засмага в солярії було коротко описано вище: потрібно використовувати підсилювачі засмаги з бронзатори. Такий засіб зазвичай коричневого кольору і має густу консистенцію. Але, на жаль, деякі бронзатори можуть залишати розводи і навіть якість засобу не може гарантувати відмінний результат. При засмагу стоячи у вертикальному солярії ризик появи розлучень менше, так як тіло не стикається зі стінками солярію. Для того, щоб засмага вийшов краще і рівніше слід обов’язково зіграти з чистою шкірою.

 • . 3

  Існує дуже багато способів, як зняти червоність після солярію. Можна зробити це за допомогою крему для чутливої шкіри. Також добре знімає запалення звичайна сметана, нанесена на почервонілі ділянки. Але краще всього використовувати різні косметичні масла: вони також матимуть заспокійливу дію на шкіру. Можна нанести їх масажними рухами на все тіло. Крім того, що це корисна процедура, вона ще й дуже приємна. А через деякий час стан шкіри покращиться і дискомфорт пройде. Найголовніше правило, як підготується до солярію — це проконтролювати стан шкіри: вона повинна бути чистою і здоровою. І треба не забувати про такі протипоказання до відвідування солярію як будь-які шкірні захворювання, депресія і низький імунітет.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :