Як вибрати ланцюгову пилу без сторонньої допомоги?

як вибрати ланцюгову пилу без сторонньої допомоги?

Вам знадобиться
 • Інтернет
 • Журнали
Інструкція
 • . 1

  Маючи в своєму господарстві ланцюгову пилу, можна розрізати не тільки деревний матеріал, але також управлятися з монтажними блоками з пеногазобетона або пластику. Світові виробники пропонують споживачеві широкий спектр вибору моделей даного інструменту. Покупець часто задається питанням, як вибрати ланцюгову пилу правильно зі всього пропонованого різноманіття, враховуючи й те обставина, що інструмент коштує солідних грошових вкладень.

 • . 2

  Якщо господар бажає придбати професійну модель, то слід звернути увагу на ланцюгову пилу, у якої об’єм двигуна становить 70 кубічних сантиметрів. Потужність ж апарату досягає значення п’яти кВт. Бажано, щоб цей інструмент був укомплектований ланцюгами з низьким профілем. Необхідно, щоб шумовий рівень мав низьке значення, варто звертати увагу на вагу придбаного інструменту.

 • . 3

  Переймаючись питанням, як вибрати циркулярну пилку, необхідно враховувати, що це найпопулярніший побутової виробничо-пильний інструмент. Маючи його в своєму господарстві, у власника з’явиться можливість здійснення похилого, поздовжнього і поперечного пропила. Купуючи такий апарат, потрібно звернути увагу на наявні характеристики. Наявність більшої дискового діаметра буде свідчити про більшій глибині пропилу.

 • . 4

  Для цього господареві необхідно визначитися з якою деревиною він буде працювати. Для домашніх потреб більшою мірою підходять пилки даного виду малих і середніх параметрів, у яких пропив досягає максимального значення, рівного 55-ти міліметрів. Велика частота дискового обертання і більша кількість оборотів дозволяє більш ефективно виконувати заплановані роботи і з кращою якістю. Відповідь на питання, як вибрати електричну пилку, слід шукати в її перевагах.

 • . 5

  У першу чергу, мова йде про те, що всі допустимі операції проводяться з більшою швидкістю і з меншою кількістю витраченого часу. Даний інструмент виробляє менший шумовий рівень. А ось похід в ліс з таким інструментом неможливий. Тому спочатку необхідно визначитися, для чого потрібна в господарстві ця пила. Купуючи новий інструмент, виникне необхідність зрозуміти, як розвести пилку. Мова йде про те, щоб правильно провести відгин зубів, які розводяться по черзі в різні сторони.

 • . 6

  Зробивши правильний розлучення, при виробництві розпилу не відбувається ніяких затиснутим пилки в пропиле. Операція, як нагострити пилку, починається з затиснення її полотна в лещатах. Зубці повинні дивитися вгору. За допомогою напилка заточуються зубці. Потрібно уникати зайвого силового тиску, це може привести до поломки зубів пилки. На кожен заточується зуб необхідно витрачати однакову кількість рухів. За відсутності навичок до подібної операції, слід звертатися до майстрів сервісу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :