Як вибрати намет: поради бувалих

як вибрати намет: поради бувалих

Вам знадобиться
 • Визначити ряд вимог
 • Відвідати супермаркет
 • Особистий досвід вибору намету
Інструкція
 • . 1

  Намет — це універсальне місце проживання для тих, хто не уявляє свого життя без кемпінгу. Сучасні виробники пропонують багато цікавих моделей. Міцність і водонепроникність — це дві основні характеристики, яким повинні відповідати туристичні намети. Вони залежать від матеріалу, з якого виготовляється опорна конструкція і кілочки, а також від матеріалу, з якого виготовлений тент. Виробник обов’язково повинен вказати, що полотно здатне протистояти певній кількості вологи. Міцність визначається в денье (DEN). При визначенні способу, як вибрати намет туристичну, багато ставлять цю характеристику на перше місце. Чим більше «Ден», тим більше шансів на її високу якість.

 • . 2

  Дуже часто вечорами і ночами в місцях для кемпінгу спостерігається сильний вітер. Він здатний не тільки продути мандрівника, а й здути намет у цілому. Зрозуміло, багато що залежить від того, наскільки добре вона була встановлена, але не меншу роль зіграє її форма. Переважно купувати округлі конструкції. Вони не так схильні поривам вітру і більшою мірою захистять від нього мандрівника. Серед етапів того, як вибрати намет, варто відзначити і ретельний огляд кріплень. Якщо вони володіють деформаціями, то їх використовувати не можна.

 • . 3

  Вага намету не завжди виявляється основоположним фактором. Однак багато мандрівники не тягають її в машині, а воліють відправлятися в шлях пішки без нічого. Це говорить про те, що для них конструкція з великою масою просто неприпустима. Дуже часто виробники наметів спеціально маркують ті варіанти, які придатні для піших прогулянок. Про них можна дізнатися у консультантів магазину, які обов’язково підказують, як вибрати намет туристичну.

 • . 4

  Спосіб установки дуже важливий. Варто враховувати, що встановлювати намет доведеться швидко, а іноді і в умовах негоди. Якісна конструкція повинна збиратися однією людиною за 10 хвилин. Буде ідеально, якщо вона володіє зовнішнім каркасом, частини якого нанизані на гуму. Тоді складати і збирати цей предмет туризму стане простим заняттям. Крім того, цей тип каркаса не дозволить втратити жодну деталь каркаса. Деякі намети для кемпінгу можна встановити без додаткового тенту (тоді встановлюється тільки внутрішня частина каркаса).

 • . 5

  Місткість — це дуже важлива характеристика. Вона повинна бути підібрана строго відповідно до запитів мандрівника. Не завжди хороша логіка «чим більше, тим краще». Дуже часто намети «із запасом» займають зайве місце і володіють додатковим нікчемним вагою. Найбільш оптимальна для подорожі намет, розрахована на двох осіб. Вона повинна володіти не тільки відповідними розмірами, але і хорошою вентиляцією. Якісна двомісний намет має широкий вхід. Вибір туристичної намети безпосередньо впливає на те, наскільки затишним і безпечним виявиться довгоочікуваний заміський відпочинок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :