Як вибрати нашийник для собаки: початківцям собаківникам

як вибрати нашийник для собаки : початківцям собаківникам

Вам знадобиться
 • Щеня
 • Нашийник
 • Певні знання
Інструкція
 • . 1

  Купуючи собаку, потрібно в першу чергу обзавестися всіма необхідними речами: миски, лежанка, поводок. Особливо уважно потрібно підійти до вибору нашийника. Адже цей предмет собачої екіпіровки є незамінним з найпершої тижні появи в будинку вихованця. Щоб у майбутньому уникнути безлічі проблем, підбираючи нашийник, потрібно враховувати кілька параметрів тварини: вік, розміри і темперамент.

 • . 2

  У початківця власника собаки часто виникає питання, як вибрати нашийник, адже у всіх у них різне призначення. Одні носять декоративну функцію, інші потрібні для повсякденного носіння, треті необхідні для тренувань і коригування поведінки. Так, деякі нашийники служать більше красивим атрибутом, ніж засобом контролю над твариною. Найчастіше їх можна побачити на собаках дрібних порід. При купівлі такого аксесуара важливо, щоб на ньому було якомога менше декоративних елементів: стразів, клепок та інших прикрас, які можуть відірватися і бути з’їденими.

 • . 3

  Деякі недосвідчені собаківники не знають, як привчити до нашийника цуценя, адже він буде незамінним під час прогулянок кожен день. Але з цим проблем виникнути не повинно, оскільки собака дуже швидко до всього звикає. А до вибору повсякденного нашийника потрібно підійти серйозно. Краще всього, якщо він буде європейською конструкції, тобто кільце для пристібання повідця має бути на відстані близько 10 см від пряжки. Це не дозволить нашийника крутитися навколо собачої шиї. Також потрібно звернути особливу увагу на міцність і м’якість вироби, а внутрішня сторона не повинна натирати тварині шкіру.

 • . 4

  В окрему категорію входять строгі ошийники (парфорс) і зашморгу, які потрібні для дресирування. Звертатися з ними потрібно акуратно, щоб не нашкодити тварині. Застосовуючи такі засоби корекції поведінки собаки, потрібно знати, як одягти нашийник, як часто його застосовувати і з якою силою впливати, щоб не зашкодити здоров’ю вихованця. Потрібно пам’ятати, що ці інструменти слід застосовувати тільки за необхідності і тільки для великих собак. Малодосвідчений власник, використовуючи зашморг або строгий нашийник для тренувань, може сильно нашкодити тварині, тому краще, якщо його використання буде проходити під керівництвом досвідченого кінолога.

 • . 5

  Як зробити нашийник для собаки максимально комфортним. Головне, чим слід керуватися, вибираючи цей предмет екіпіровки, це натуральні матеріали і відповідні розміри. Щоб підібрати необхідну величину, потрібно виміряти обхват шиї вихованця і до цього значення додати 5 — 6 см. Не слід також купувати нашийник, на внутрішній стороні якого є стирчать кінці заклепок або необроблені шви, так як це може сильно натирати шию тварині.

 • . 6

  Деякі стверджують, що знають, як зробити нашийник для кішки, а значить, змайструвати його і для собаки з підручних засобів не складе труднощів. Це помилкова думка, адже такі речі мають бути найкращої якості і з міцних матеріалів. І якщо котячі нашийники носять декоративну функцію, то собаці вони просто необхідні для щоденних прогулянок і тренувань. А правильно підібраний нашийник допоможе вихованцеві стати більш дисциплінованим і слухняним на вулиці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :