Як вибрати навігатори автомобільні для парку таксі?

як вибрати навігатори автомобільні для парку таксі?

Вам знадобиться
 • Картографія
 • Програмне забезпечення
 • Процесор
 • Канали сигналів
 • Дозвіл монітора
Інструкція
 • . 1

  В даний час велика кількість власників машин віддають перевагу спеціальним електронним приладам, що дозволяє задати маршрут шляху і контролювати орієнтацію на місцевості. Сучасні автомобільні навігатори представляють собою спеціалізовані комп’ютери, приймаючі дані з супутників, і перетворюючи їх у координати місцевості. Прилади працюють на основі системи Global Positioning System, розробленої американським міністерством оборони в 50-ті роки. Зараз на ринку існує велика пропозиція автомобільних комп’ютерів, тому при покупці навігатора потрібно враховувати багато факторів.

 • . 2

  Як вибрати навігатори автомобільні, грунтуючись на характеристиках приладу? Одним їх важливих властивостей купується комп’ютера є навігаційне програмне забезпечення і картографічна база даних. На ринку існує кілька основних систем з масивами інформації для навігаторів. Також при покупці автомобільного приладу важливо враховувати габарити і дозвіл монітора. Ще один важливий параметр при виборі — спосіб управління автокомпьютера. Найкраще купувати моделі з сенсорним управлінням. При покупці навігатора важливо враховувати швидкості і точності обробки інформації, надійність приймача.

 • . 3

  Як оновити навігатор garmin, якщо ця система була обрана при покупці? Якщо при виборі приладу була обрана система garmin, то вона зможе порадувати покупця гарним інтерфейсом, ретельною розробкою всіх деталей і якістю європейського зразка. Покупець зможе вибрати модель з будь-яким форматом екрану. Навігатор буде містити FM-антену, що дозволить істотно економити грошові кошти, ніж використовуючи GPRS-з’єднання. Однак, вибравши наступний прилад, доведеться зіткнутися з таким недоліком, як рідкісне оновлення карт.

 • . 4

  При купівлі російської навігаційної системи багатьом людям доведеться зіткнутися з проблемою, як оновити навігатор Навітел explay. Це можливо через сайт, або завдяки консультації на спеціалізованих точках продажу. При виборі автокомпьютера потрібно враховувати потужність процесора і тип чіпсета (кількість каналів прийнятих сигналів). Для швидкої обробки інформації або перегляду відео краще використовувати більш швидкісний прилад. Також при покупці приладу важливо визначити, який «старт» у нього буде (холодної і гарячий). Однак час автокомпьютера початку роботи з супутником залежить все ж таки більше від вбудованої операційної системи.

 • . 5

  Вибираючи бортовий комп’ютер можна зіткнутися з фірмою prology. Як оновити навігатор prology, який значно спростив автовласникам оновлення пристрою? Для цього потрібно в настройках автокомпьютера оновити карту. Всі ці дії дозволять швидше отримати інформацію про пробки на дорогах. Купуючи навігатор варто визначити наскільки актуально отримати дані про всіх виникаючих утрудненнях планованого маршруту. Для цієї мети можна використовувати або простий прилад, що надає інформацію через радіосигнали, або прилад, підключеної до інтернету. Вибір навігатора — справа дуже не проста, тому потрібно зважити всі вимоги до купується моделі і знайти потрібний варіант.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :