Як вибрати пальто: підбираємо аксесуари

як вибрати пальто: підбираємо аксесуари

Вам знадобиться
 • Пальто
 • Хустка
Інструкція
 • . 1

  Пальто — дуже гарно виглядатиме, як навесні так і восени. У гардеробі немає такої штучки, значить вперед по магазинах, і набуваємо ультрамодну річ — пальто. Воно захищає нас від холоду і, на відміну від короткої куртки, в ньому нам набагато тепліше, та й пальто надає жіночність образу дівчини. Як вибрати пальто? Для того щоб вибрати таку стильну штучку в свій гардероб, потрібно підібрати його за розміром. Зовсім не буде виглядати така річ, якщо її розміри набагато більше дівчини. При виборі слід дивитися, чи сидить річ по фігурі, але і звичайно не забуваємо, що зараз існує багато різновидів пальто, в якому можна підкреслити всі свої достоїнства.

 • . 2

  Пальто буде відмінно виглядати з різними аксесуарами, наприклад, хустками, шарфами. Вибирайте хустки в поєднанні аксесуарів, таких як сумка або взуття, щоб в образі все було гармонійно, також потрібно знати, як пов’язати хустку? Виглядати ультрамодно допоможе правильно зав’язана красивий вузлик на хустці, це додасть образу трохи шику і елегантності.

 • . 3

  Не знаєте, як зав’язати хустку під пальто, значить, на допомогу прийдуть деякі поради. З хустки можна зробити косинку, або скласти його в широку смужку і обернути шию, а потім зав’язати хустку подвійним вузлом.

 • . 4

  Пальто — це така річ, яка потребує турботи і догляду. Як почистити кашемірове пальто? Можна віддати пальто в хімчистку, або спробувати зробити це в домашніх умовах. Пальто чистять щіткою або роликом з липкою стрічкою, і це додасть йому гарний зовнішній вигляд.

 • . 5

  Як прикрасити пальто? Звичайно, це можна зробити за допомогою пари аксесуарів, наприклад, шарфиків, хустинок, брошок, а також ремінців або різного роду пасків. Хустки або шарфики надають образу яскравості, а чому б і ні, варто спробувати. Ремінців або пасків теж існує величезна кількість, вони додадуть зовнішності креативності. Пояски бувають з квіточками, або бантиками і зараз вони дуже актуальні. Також можна скористатися звичайною брошкою. Оригінальність зробить з будь-якої речі модну і ультрасучасну.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :