Як вибрати партнера?

як вибрати партнера?

Вам знадобиться
 • Цілеспрямованість
 • Впевненість у собі
Інструкція
 • . 1

  Будь-якого дорослої людини і підлітка цікавить питання: як вибрати для себе другу половинку? При виборі партнера найбільше варто акцентувати увагу на власній терплячості, до чого найспокійніше ставишся, які мінуса готовий терпіти. Не варто збиратися виправляти в людині її мінуси. Часом, навіть сама людина при всьому його бажанні не може їх виправити, вбиваючи на це купу часу і сил. Адже людина сама собою розпоряджається цілодобово, а з рештою спілкується періодично. Перед тим, як вибрати партнера надовго і всерйоз, слід визначити його психотип.

 • . 2

  Суспільство розділене на 3 психотипу — тихонею, торговців і вождів. Вождь — це лідер, який робить все для людей і за допомогою людей. Торговець — це вузького кругозору людина, для нього головне накопичення капіталу і матеріальна сторона світу. Майстер або тихоня — це професіонал своєї справи, але замкнута людина. При взаємовідносинах з тихонею слід очікувати, що ця людина вирішить проблему будь-якої складності. Він дуже стабільний. Ніколи раптово не пропаде, що не зробить нічого, не повідомивши про свої плани. Але коштувати розуміти, що пов’язувати з такою людиною своє життя — так само, як навчитися цілуватися без партнера: все просто, спокійно і зрозуміло, але не вистачає родзинки.

 • . 3

  Необхідно зрозуміти що він — сіра миша. Життя не багата на пригоди. Добре це чи ні вирішувати тільки самому собі. Наступний тип людей — торговці. Від цієї людини слід очікувати багатьох дарів. Будинок буде завалений подарунками, технікою, меблями, прикрасами. Але такі люди, в силу своєї успішності, мають масу негативних моральних якостей. Як дізнатися партнера торговця? Він часто буде брехати, елозіть і хитрувати, спокутуючи провину подарунками. Також торговці схильні до зради і скороминущим романам. Змінити він може не тому що не любить свого партнера, а тому що себе він любить сильніше, не здатний побороти свої бажання.

 • . 4

  Таку людину важко зрозуміти і не кожному під силу пробачити. Перш ніж захопитися такою людиною, необхідно розібратися в собі: чи зможу я витерпіти все це? Як знайти ідеального партнера для себе? Можливо вождь підходить? При взаємовідносинах з вождем слід очікувати того, що життя зміниться. Ці люди входять в суспільну еліту, дуже пунктуальні і консервативні. Такій людині необхідно відповідати. Буде потрібно дотримуватися гідної поведінки, етикету, стриманості. Життя буде не обов’язково розкішною, як у випадку з торговцем, але вона буде вишуканої, буде підкреслювати індивідуальність. Також великий шанс потрапити під тотальний контроль — партнер-вождь буде знати про свого партнера більше ніж про себе. Буде дуже вимогливий. Звичайно, він не вимагатиме знати, як стелити паркет, але вивчити іноземну мову та історію живопису доведеться напевно.

 • . 5

  Так який же психотип найкращий? Однозначної відповіді на це питання немає. Всі люди різні і кожному підходить свій типаж. Не варто дотримуватися банального думки, що протилежності притягуються: дві скромники, наприклад, швидше за все ідеально підійдуть один одному і проведуть все життя; два торговця не зможуть і місяць провести під одним дахом, хоча можуть бути винятки. Головне — зрозуміти для себе які негативні якості людини по силам буде перетерпіти.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :