Як вибрати перфоратор для будинку: основні характеристики та властивості?

як вибрати перфоратор для дому : основні характеристики та властивості?

Вам знадобиться
 • Стіна для свердління
 • Господарський магазин
Інструкція
 • . 1

  Сьогодні в господарських магазинах і супермаркетах пропонується божевільна кількість інструментів для будь-якого виду робіт, вироблених під час будівництва або ремонту. Звичайному покупцеві дуже важко зробити усвідомлений вибір того чи іншого дива будівельної техніки. Як не попастися на вудку недобросовісному продавцеві, бажаючому збути залежаний товар? Перш за все потрібно ознайомитися з основними характеристиками купується інструменту. Так, перед тим, як вибрати перфоратор для дому, обов’язково потрібно вивчити ключові параметри даної техніки.

 • . 2

  Доцільність покупки. Перфоратор — це досить потужний інструмент, який вкрай необхідний при будівельних роботах, але використання його в домашніх умовах має бути дійсно обгрунтованим, адже багато отвори можна просвердлити і дрилем. Якщо все ж існує необхідність даної покупки, то дуже важливо розібратися в тому, як працює перфоратор. Розглядаючи в магазині різні моделі, відразу можна помітити, що в одних з них двигун розташований вздовж корпусу, а в інших — поперек. Перший варіант (поздовжній) менш потужний, але цілком достатній для роботи в домашніх умовах. Крім того такий перфоратор обійдеться дешевше, ніж модель з поперечним двигуном того ж виробника.

 • . 3

  Основні характеристики двигуна. Далі необхідно звернути увагу на кількість обертів двигуна. Від цього параметра залежить якість свердління, а також кількісний показник ударів на хвилину, який багато в чому визначає ефективність роботи перфоратора. Достатнім стандартом для домашнього перфоратора будуть такі показники, як 1500 обертів двигуна в хвилину і 4500 ударів на хвилину. Дані характеристики двигуна є визначальними критеріями того, як вибрати перфоратор.

 • . 4

  Ударні інструменти і режим чистого удару. Важливим показником перфоратора є сила удару. Для домашнього використання цілком достатньо придбати інструмент з силою удару 2, 7 Дж, хоча можна підібрати і моделі з більш високими параметрами. Зручною функцією, притаманною перфораторів провідних виробників, є режим чистого удару, який теж може стати в нагоді при деяких видах роботи. У той же час, якщо користувач не знає, як розібрати перфоратор, краще не застосовувати дуже сильні моделі, оскільки неправильне їх використання може призвести до частих поломок.

 • . 5

  Потужність. Як і будь-який інший електроінструмент інструмент, перфоратор має такий важливий показник, як потужність. Чим вона вища, тим ефективніше робота інструменту. Однак тут необхідно звернути увагу і на потужності можливості домашньої електромережі. У кожному разі, такий потужний помічник, як перфоратор, може порадувати господаря, який вирішив зайнятися ремонтними роботами у себе вдома.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :