Як вибрати пилку по дереву: секрети фахівців

як вибрати пилку по дереву : секрети фахівців

Вам знадобиться
 • Конкретний вид розпилювальних робіт
 • Будівельний або господарський магазин
Інструкція
 • . 1

  Власники заміських будинків і особистих господарств на своєму досвіді знають, наскільки необхідним інструментом є пила по дереву. Постійно виникає необхідність розпилу різноманітних пиломатеріалів, деревини, колод і дерев’яних частин різних будівель. Більш того, пили по дереву використовуються і для розпилу багатьох сучасних синтетичних матеріалів. Тому дуже важливо знати, як вибрати пилку по дереву, яка підійде під той чи інший вид розпилу, а також прослужить довго і буде надійним, якісним інструментом.

 • . 2

  Специфіка різних видів розпилювальних робіт. Головною відмінністю професійного від аматорського відношення до розпилювального роботам є знання специфіки різних видів таких робіт, що залежать від деревини і пиломатеріалу, що піддаються розпилу, напрямки пиляння (поздовжнього, поперечного, діагонального, похилого і т. д.), а також кількісних показників роботи. Дуже важливо знати, яким видом розпилювальних робіт необхідно зайнятися, перед тим, як вибрати пилку для кожного окремого випадку. Це означає, що в господарстві повинна бути в наявності не одна пила, а різні їх різновиди, характеристики яких підходять під різні види розпилу. Важлива і кількісна складова: якщо необхідно проводити значний обсяг розпилювальних робіт, то доцільніше придбати ручну циркулярну електропилку; якщо ж такі роботи проводяться від випадку до випадку, то підійде і набір ручних пив.

 • . 3

  Вибір дискових пилок. Циркулярні дискові електропили стали сьогодні дуже популярним домашнім інструментом, ефективно використовуваним для распіловиванія різних видів будматеріалів. Крім того, що електропила значно скорочує прикладаються людиною зусилля при роботі, вона ще зручна і тим, що займає менше місця в підсобному приміщенні на відміну від набору ручних пив. А знання того, як вибрати дискову пилу для виконання тієї чи іншої функції циркулярки, робить її воістину універсальним інструментом. Насамперед, вибираючи дискову пилу, необхідно звернути увагу на внутрішній діаметр (серединна отвір) в полотні пилки. Це отвір повинен підійти до конкретної моделі циркулярки. Також важливо звернути увагу, з якого матеріалу вироблено полотно. Якість полотен відомих виробників сьогодні дуже високо. І нарешті, диск вибирається під певний вид робіт. Наприклад, для розпилювання ламінованого ДСП обов’язково знадобиться дискова пилка з підрізом.

 • . 4

  Ручні пилки: традиції та інновації. Ручна пила в господарстві повинна бути не одна. Звичайно, універсальна ножівка за умови того, що господар знає, як заточити пилку, є інструментом, яким можна виконати багато робіт. Однак, для поздовжнього, фігурного та інших видів розпилу знадобляться й інші пилки: ножівка з вузьким полотном, пила з обушком, пили з різними ручками, двуручная пила для розпилювання колод і т. д. Бажано мати всі ці пилки в господарстві, а купуючи їх , звернути насамперед на якість матеріалу, з якого вироблено полотно пив.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :