Як вибрати пилку торцювальні?

як вибрати пилку торцювальні?

Вам знадобиться
 • Параметри пилки
 • Тривалість роботи пилки
 • Бруски для заточування
Інструкція
 • . 1

  Пилки призначені для розпилювання і різання різних матеріалів. Вони можуть бути професійними, їх використовують при будівельних роботах, під час ремонтів будівель різного призначення, в лісництві. Така пила має потужний мотор, він дає можливість використовувати її тривалий період часу, вона володіє підвищеною надійністю і зносостійкістю. Побутові пили мають менш потужний мотор, і їх застосування обмежується за часом. Тому, перед тим, як вибрати пилку, необхідно визначитися в її призначенні. Існує кілька різновидів пив, які розрізняють за принципом руху. Це можуть бути такі пилки: — лобзикові; — ножівкові; — дискові; — стрічкові; — ланцюгові.

 • . 2

  За допомогою дисковий пилки можна робити, як похилий, так і поперечний розріз. Спеціальні диски дозволяють працювати з такими матеріалами як дерево, метал, фанер, ДСП та іншими. Тому, перед тим, як вибрати дискову пилу необхідно визначитися для яких цілей ви її купуєте. Наприклад, існують дискові пилки, основним призначенням яких є саме різання металів. З їх допомогою ріжуть профільні труби, сталеві листи, нержавіючі і всілякі кольорові метали. Такі пили працюють не дуже шумно, вони досить швидко виконують поставлене завдання, від них немає іскри. Занурювальні дискові пилки можуть виробляти в металі і дереві різні вирізи.

 • . 3

  Після закінчення певного часу, гострі зуби пилки тупляться, і вони вимагають заточування. Перш за все, перед використанням пилки рекомендується нанести на зуби віск, який запобігатиме іржу. А перед тим, як заточити пилку, слід знати про те, що для цього необхідно. Якщо пила дискова, то заточка починається з поверхні, зверненої до матеріалу, який піддається обробці. Диск можна не виймати, а можна вийняти, це залежить від того, як зручніше буде виробляти роботу. Електропилку слід відключити від мережі. Для стійкості диска, його можна зміцнити з обох сторін, для цього можна використовувати тонкі дощечки або бруски. За допомогою напилка починають по черзі запилювати зуби. Щоб не заплутатися, можна перший зубчик помітити маркером. Після цього потрібно перевірити висоту зубів. Якщо вона у них різна, акуратно за допомогою того ж напилка, вирівнюють зуби по висоті.

 • . 4

  Перед тим, як вибрати пилку по дереву, потрібно визначитися в тому, яка пила вам необхідна. Їх існує кілька видів. Наприклад, пили, призначені для поздовжнього різання, мають великі зуби, які заточені під прямим кутом. Такі пили найбільш затребувані серед ножівок. Для відрізання дощок застосовують пилки, призначені для поперечного різання. Також є панельні пили, які завдяки наявності дрібних зубів відмінно справляється з штучними матеріалами. Також при виборі пилки слід звернути увагу на те, яка геометрія її зубів. Вони можуть бути універсальними, прямими, «долото» і «вовчим».

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :