Як вибрати портфель для першокласника?

як вибрати портфель для першокласника ?

Вам знадобиться
 • Гроші
 • Портфель
 • Шкільні приналежності
Інструкція
 • . 1

  Отже, дитина досягла шкільного віку та 1 вересня вперше переступить поріг школи. Для кожних батьків ця пора пов’язана з масою приємних і хвилюючих клопоту. Скільки всього потрібно встигнути придбати і підготувати, щоб син чи донька впевнено крокували на уроки щодня. Крім вибору шкільної форми, підручників та канцтоварів, перед батьками стоїть важливе питання: як вибрати портфель для першокласника правильно?

 • . 2

  Чому вибір портфеля так важливий для майбутнього учня? По-перше, враховуючи пряме призначення портфеля, в ньому першокласник буде щодня носити книги, зошити, пенал, альбоми, пляшку з водою і т. д. Тому дуже важливо вибрати такий портфель, який має багато відділень і кишеньок. Бажано, щоб перегородка між відділеннями була твердою і жорсткою — так зошити і книги будуть більше захищені від пом’ятості. Замочки вибрати понадежнее і попрочнее — металеві, ніж пластмасові, які хоч і красивіше, але швидко ламаються. Питання про те, як зробити портфоліо першокласника теж не рідко хвилює батьків.

 • . 3

  По-друге, краще, якщо портфель буде ортопедичний, тобто з жорсткою спинкою і широкими лямками, що дозволить рівномірно розподіляти тягар на всю спину. Вчителі знають, як навчити першокласника читати, але для цього учням потрібно носити щодня книги. Тому краще купувати легкий по вазі ранець, щоб максимально знизити навантаження на спину першокласники.

 • . 4

  Враховуючи як першокласники, особливо хлопчики, звертаються зі своїми портфелями, варто купувати ранець з міцного, вологостійкого матеріалу, бажано з прогумованим дном на випадок падіння на вулиці. Вибір ранця — це так само важливо, як питання «Як заповнювати портфоліо першокласника?». Ручка на ранці повинна бути міцною, хоча ортопеди не рекомендують носити портфелі учням у руці. Крім цього, дуже бажано, щоб портфель був зі світловідбивачами для безпеки малюка на дорозі.

 • . 5

  Оскільки в початковій школі портфель є своєрідною візитною карткою учнів, які дивляться «у кого який?», То батьки думають, як допомогти першокласнику не відставати від інших. Потрібно вибрати такий портфель, який буде подобатися дитині і відповідати моді. На який період купувати портфель — рік, два, три — залежить від фінансових можливостей, інтенсивності росту дитини, якості матеріалу та зносу виробу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :