Як вибрати правильно дачу?

як вибрати правильно дачу?

Вам знадобиться
 • Рієлтор
 • Юрист
 • Інтернет
 • Газета з оголошеннями
Інструкція
 • . 1

  Все більше людей хочуть мати власну ділянку землі, де можна все влаштувати на свій розсуд, відпочивати від мегаполісу в оточенні природи. Але щоб потрапити в такий земний рай, спочатку потрібно купити дачу або зняти її у найм. Якщо в планах жити на дачі все літо, то віддаленість від міської квартири тут не грає особливої ролі, тим більше, що чим більше кілометрів до дачі від міста, тим дешевше вона буде коштувати. Земельні ділянки з будинками, що знаходяться в більш, ніж 100 кілометрах від мегаполісу коштують у кілька разів дешевше, ніж майже аналогічні, але розташовані в 10 — 20 кілометрах від міста.

 • . 2

  Перед тим, як придбати або зняти цей райський куточок важливо знати, як вибрати дачу. Як згадувалося спочатку, ті, кому не потрібно протягом літа бувати в міській квартирі, можуть зупинитися на віддаленому варіанті, добре заощадивши при цьому. Тим же, кому необхідно навідуватися в місто або родичі, друзі будуть їх відвідувати, краще придбати дачу не далі, ніж в 80 кілометрах від свого рідного міста. Тоді не буде йти багато часу на дорогу.

 • . 3

  Ще один важливий аспект, що стосується того, як вибрати правильно дачу, стосується перевірки документів господаря на володіння даними присадибним господарством. Тут обов’язково звернення до надійних ріелторам або до юриста. Це необхідно для того, щоб вам продали саме те, що ви хочете, а не сотку землі десь під Челябінськом. Фахівці перевірять документи на ділянку, будинок, підкажуть, як вигідніше здійснити угоду. Якщо дача знімається лише на час, то професіонали складуть договір, де будуть обумовлені всі нюанси угоди.

 • . 4

  При виборі дачі в постійне користування потрібно оцінити стан будинку (якщо він є). Недобросовісні продавці можуть замаскувати вади фундаментом або, наприклад, заховати що почали підгнивати стіни з дерева під сайдингом. Перед здійсненням операції краще ретельно перевірити все це.

 • . 5

  Якщо на дачі передбачаються посадки, то, звичайно ж, переважніше родючий грунт, ніж глина. Наявність водопроводу, колодязя, електрики на ділянці теж грає важливу роль. Вибравши дачу своєї мрії, можна буде проводити багато часу на свіжому повітрі, в тиші, насолоджуючись природою відпочивати там тілом і душею.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :