Як вибрати правильну подушку і ковдру?

як вибрати правильну подушку і ковдру?

Вам знадобиться
 • Подушки
 • Ковдри
 • Гарний настрій під час вибору
Інструкція
 • . 1

  Кілька порад, як вибрати правильну подушку: Подушка повинна притримувати голову і шийні хребці, що сприяє розслабленню і спокійному відпочинку. Вибір подушки безпосередньо залежить від ваших фізіологічних характеристик — чим ширше плечі і довший шия, тим вище вона повинна бути. Обмацайте свій потилицю, від його форми так само залежить товщина подушки. Якщо він опуклий, то вам краще спати взагалі без подушки, якщо трохи увігнутий, то це може бути подушка невеликої товщини, а у разі, коли він помітно увігнутим, знадобиться висока і тверда подушка.

 • . 2

  Крім товщини і м’якості важливо і те, з чого зроблена подушка. Який у неї всередині наповнювач. Раніше всі подушки були тільки пір’яними і розрізнялися лише тим, яким пухом набиті. Зараз вибір став багатшим. Натуральні наповнювачі — пух і шерсть можуть довго прослужити своїм господарям, але вимагають догляду і чищення, якщо їх не проводити, то в них з’являться пилові кліщі. Великою популярністю стали користуватися подушки з рослинними наповнювачами. Вони гіпоалергенні, повторюють контур голови, але виробляють шерехів при будь-якому русі. Крім цього, вони можуть прослужити не більше двох років, а коштують у кілька разів дорожче звичайних подушок. Найдорожчі подушки із синтетичним наповнювачем. Вони легко пропускають повітря, легкі і м’які.

 • . 3

  Поради, як правильно вибрати ковдру: Вибираючи ковдру, потрібно враховувати 3 аспекти — розмір, теплота, наповнювач. Зазвичай розмір ковдри підбирають відповідно до розміру ліжка. Це може бути або полуторні, або двоспальні ковдри. Ступінь теплоти ковдри зазвичай відбивається виробником на його упаковці у вигляді крапок. Максимальна теплота — у вигляді 5 точок, з мінімальною 1 точкою продаються літні ковдри. Матеріал для наповнювачів використовують самий різний. Пухова ковдра може прослужити близько 20 років, воно добре вбирає піт, що може призвести до його відсиріванню і, отже, до виникнення алергії у господаря. Довгограючим є і вовняну ковдру — термін його експлуатації доходить до 15 років. Воно теж швидко вбирає вологу, але в ньому вона вивітрюється швидше, ніж в пуховій ковдрі. Таке ковдру добре для тих, у кого немає алергії на шерсть. Ідеальним гіпоалергенним наповнювачем є синтетичний наповнювач. Завдяки йому волога в ковдрі не скупчується через циркуляції повітря, але воно може швидко втратити форму.

 • . 4

  Вибирайте ковдри і подушки правильно. Насолоджуйтесь міцним і здоровим сном.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :