Як вибрати проектор для будинку?

як вибрати проектор для будинку?

Вам знадобиться
 • Уважність
 • Знання деяких технічних особливостей цих пристроїв
 • Відповідне приміщення
 • Акуратність
Інструкція
 • . 1

  Проектори універсальні, до них можна підключати і джерела відеосигналу (відеокамери, відеомагнітофони, ТВ-тюнери, Blu-Ray/DVD-проігривателі системи та системи супутникового телебачення), і комп’ютерні джерела інформації (портативні або персональні комп’ютери, комп’ютерні мережі, карти змінної пам’яті, робочі станції). Для кращої орієнтації в різноманітті моделей мультимедійних проекторів, необхідно чітко уявляти, на які технічні характеристики, параметри і функціональні можливості проекторів потрібно звернути увагу.

 • . 2

  Проектори можна умовно поділити на такі категорії:

 • . 3

  Бюджетні. Як правило, застосовуються в професійних училищах, навчальних центрах, школах, інститутах, невеликих організаціях і офісах, в домашніх умовах.

 • . 4

  Для ділових поїздок — проектори відрізняються невеликими розмірами і маленькою вагою. Незважаючи на свою компактність, яскравість і дозвіл, такі проектори не поступаються більш масштабним зразкам. Такі проектори, як правило, володіють ударостійким корпусом і здатні легко поміщатися в невеликому портфелі разом з портативним комп’ютером.

 • . 5

  Офісні — цей тип проекторів використовується на різних семінарах, виставках, конференціях. Такі проектори більш універсальні і функціональні, ніж вищеназвані.

 • . 6

  Бездротові — проектори такої серії здатні передавати зображення з комп’ютерів за допомогою технологій бездротової передачі даних. Є можливість підключення до бездротового проектора декількох персональних або портативних комп’ютерів, також можна відстежувати стан проектора віддалено.

 • . 7

  Інсталяційні — такі проектори в основному використовуються в конференц-залах. Мають широкі можливості з налаштування геометрії зображення і оснащені великою кількістю роз’ємів для підключення інших пристроїв. Для такого типу проекторів характерні «гнучкість» налаштувань і висока функціональність.

 • . 8

  Медіа-проектори для домашнього кінотеатру — дана категорія пристроїв включає проектори з форматом 16: 10 і 16: 9, що володіють можливістю відображення форматів 5: 4 і 4: 3), з прекрасною якістю демонстрації відео і мінімальним рівнем шуму.

 • . 9

  Якщо ви зібралися обладнати домашній кінотеатр мультимедіа-проектором, зверніть увагу на якість перенесення кольорів і кількість налаштувань кольорової палітри, швидкість реакції відеопроцесора, якість переданої картинки і обробки відео-сигналу, який надходить з різних джерел. В описі проектора завжди можна знайти значення контрастності, яскравості і роздільної здатності. Без сумнівів, контрастність і яскравість є дуже важливими показниками при виборі мультимедійних проекторів, але вони відносні, так як жорсткі вимоги щодо вибору способів визначення даних показників відсутні (є кілька методик вимірювання, причому їх показники сильно різняться).

 • . 10

  Природно, є фактори, що впливають на контрастність проектора. Наприклад, контрастність може погіршуватися при підвищеної яскравості, але мультимедіа-проектори для домашніх кінотеатрів, як правило, не роблять яскравими. Контрастність є співвідношенням чорного і білого кольорів, відтвореним яким пристроєм. З білим проблем немає практично ні у одного проектора, а от з чорним кольором справа йде складніше. . . LCD проекторів набагато важче створювати повне затемнення пікселів, ніж DLP проектора. Для LCD створені спеціальні діафрагми, а також складні системи управлінням потужністю ламп, за допомогою яких виходить створити досить прийнятний рівень чорного. Однак, навіть за цих нововведеннях, що використовуються в конструкції сучасних мультимедійних проекторів, показник контрастності буде прагнути до нуля (якщо в приміщеннях, де встановлюється проектор, відсутня повне затемнення).

 • . 11

  Вибираючи проектор для дому, звертайте увагу на те, щоб якість передачі кольору було на належному рівні. Наприклад, жовтий колір має бути саме жовтим, а не володіти зеленуватим відтінком, як часто буває на офісних проекторах.

 • . 12

  Найчастіше гостро постає питання про розміщення домашнього проектора. На стелі проектора може заважати люстра, та й дроти маскувати на стелі складно. Найбільш комфортне розміщення проектора — на стіні. Подібний підхід дає можливість не тільки зберегти дизайн приміщення цілісним, а й заощадити кошти, оскільки відсутня необхідність в стельових кріпленнях, монтажі і «упрятиваніе» проводів.

 • . 13

  На закінчення ще кілька рекомендацій, яким слід приділяти увагу при виборі проектора для будинку:

 • . 14

  Оптика проектора повинна мати оптимальні для приміщення параметри. Цей момент дуже важливий: якщо розмір проекції буде менше або більше площі екрану, виправити цю ситуацію не вдасться.

 • . 15

  Купуйте проектор з максимально тихою системою охолодження, особливо в тих випадках, коли апарат буде знаходитися недалеко від вас.

 • . 16

  Матриця проектора для будинку повинна бути широкого формату, контраст у динамічному режимі не менше 2000 : 1.

 • . 17

  Дані поради гарантовано допоможуть вам вибрати найбільш підходящий для вашого будинку мультимедіа-проектор.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :