Як вибрати протипожежні вікна?

як вибрати протипожежні вікна?

Вам знадобиться
 • Хороший постачальник протипожежних вікон і дверей, що гарантує якість виробів
 • Грамотна установка
 • Уміння вибрати протипожежні вікна і двері і також деякі знання з влаштування їх конструкцій
Інструкція
 • . 1

  Отже, Протипожежні вікна та двері, володіючи підвищеною вогнетривкістю і опірністю високих температур, здатні затримати розповсюдження вогню на час від 30 до 90 хвилин! Цього часу зазвичай буває цілком достатньо для того, щоб прийняти екстрені рішення щодо евакуації людей, порятунку дорогоцінних речей і локалізації вогнища пожежі.

 • . 2

  Протипожежні вікна та двері найчастіше встановлюються в промислових приміщеннях з високою пожежонебезпекою. Однак вони також гарні і в приватних будинках, де господарі прагнуть домогтися максимальної безпеки свого житла.

 • . 3

  Однією з конструктивних особливостей протипожежних дверей і вікон є їх герметичність, вища ступінь опірності високих температур і максимально закритий контур дверного і віконного блоків, який перешкоджає поширенню вогню.

 • . 4

  Виробники протипожежних конструкцій уважно підходять до питань якості та протипожежних можливостей своєї продукції, освоюють нові технології та сучасні конструктивні матеріали. Сучасні протипожежні вікна та двері — це складні комбіновані сталеві та алюмінієві конструкції з термоизолирующими елементами, вогнетривкими світлопрозорими стеклами і вогнестійкою запірної фурнітурою.

 • . 5

  Сучасні протипожежні двері — це сталева коробка з профільованого металу товщиною від 1. 5 мм з лиштвою і порогом, що забезпечує герметичне замикання дверей. Це дверне полотно товщиною до 52 мм — два листа сталі з термоізоляційним матеріалом всередині (мінеральна плита, листи ГВЛ для звуко-і термоізоляції), і вогнетривким доводчиком.

 • . 6

  Двері обладнані вогнетривкими замками з ригелем і засувками, що спрацьовують на захлопування і здатними чинити опір дуже високих температур.

 • . 7

  Для збільшення герметичного ефекту двері всі зазори ущільнюються самоклеющейся терморасширяющегося стрічкою, здатної збільшуватися до 15 раз і захищати від диму. А також самоклеющимся гумовим ущільнювачем, що захищає від холодного диму. Скління дверей може проводитися вогнетривкими стеклами зі спеціальними вставками.

 • . 8

  Конструкція протипожежних дверей зазвичай не обмежується тільки опірністю вогню і високих температур. Двері мають також прекрасними противандальні і протівовзломнимі властивостями, а також мають гідний зовнішній вигляд, і здатні вписатися в будь-який інтер’єр.

 • . 9

  Протипожежні двері, в силу своєї ускладненої конструкції, мають і дещо іншу ціну, що можна пояснити. При такій покупці обов’язково вимагайте у виробника ліцензію на їх виготовлення та підтверджують сертифікати відповідності якості.

 • . 10

  Протипожежні вікна — це спеціальні надміцні, екологічно чисті, довговічні і зручні в експлуатації конструкції з термогерметічних профільних систем на основі аустенітної стали з вбудованими вогнетривкими склопакетами товщиною від 23 мм, здатними витримувати високі температури протягом від 30 хвилин до півтори години. Такі вікна можуть виготовлятися на замовлення і бути абсолютно різних розмірів і форм.

 • . 11

  До речі, компанія, яка буде виготовляти вам протипожежні двері і вікна, повинна організувати безкоштовну доставку конструкцій і установку у вашому офісі, будинку або на виробничому об’єкті.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :