Як вибрати релігію правильно?

як вибрати релігію правильно?

Вам знадобиться
 • Священні писання
 • Досвід предків
Інструкція
 • . 1

  Кожна людина у щось вірить. Більшість людей вважають, що є якась вища сила, яка управляє всесвітом. Але навіть ті, хто кажуть, що не вірять ні в що, насправді теж дотримуються якихось переконань, часто прийнятих ними на віру без доказів.

 • . 2

  У нашій країні існує 3 основні релігії: християнство, іслам і буддизм. За статистикою більшість християн сповідує православ’я — це найчисленніша конфесія в Росії. За традицією, що склалася багато століть тому, батьки маленьких дітей проводять обряд їх хрещення, тим самим як би вибираючи релігію за своїх чад. Однак більш виправданим є усвідомлений підхід, який може полягати тільки в самостійному виборі віри — не дісталося у спадок і не нав’язаної небудь авторитетом. Адже релігія багато в чому визначає світогляд людини, її етичні норми поведінки, тому той чи інший вибір впливатиме на всю його подальше життя.

 • . 3

  Неможливо однозначно відповісти, яка конфесія краще. Питання вибору віри — це суто індивідуальна справа кожної людини. Але дати певні рекомендації, як вибрати релігію, щоб потім не розчаруватися у прийнятому рішенні, все-таки можна.

 • . 4

  Насамперед, необхідно подивитися, як довго існує та чи інша духовна традиція. Якщо релігія існує давно, можна сказати, що вона пройшла перевірку часом і заслуговує довіри. Далі слід дізнатися, чи є в тій чи іншій традиції особистості, які вважаються святими, і вивчити їх життєпису. І, звичайно, слід особисто поспілкуватися з представниками кожної конфесії, яка становить інтерес для людини, що стоїть перед вибором.

 • . 5

  Корисним буде також вивчити основні святі писання, які є в будь-якої релігії. За великим рахунком, кожна з них вчить, як прийти до Бога, але дороги до нього відкриваються в різних традиціях свої. А почати глибоке вивчення особливостей різних конфесій варто все ж з віри, якої дотримувалися предки, адже спадкоємність традицій дуже важлива в такому питанні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :