Як вибрати розмір рукавичок для воротаря?

як вибрати розмір рукавичок для воротаря?

Вам знадобиться
 • Зручність
 • Вільне прилягання рукавички
Інструкція
 • . 1

  Що б вибрати відповідні воротарські рукавички, необхідно враховувати кілька важливих факторів. Наприклад, з якого матеріалу зроблені рукавички, наскільки щільний захисний шар і нарешті розмір рукавичок. Так як вибрати розмір рукавичок? Це справа індивідуальна. Але багато хто спеціально вибирають на розмір більше, для зниження тиску на шви, і що б рукавичка вільно сиділа на руці. У такій рукавичці й відбивати удари легше. Але рукавичка не повинна бути занадто велика і ходити по руці, тому що воротар буде постійно відволікатися, що б її поправити, що знизить його концентрацію. Як надягати рукавичку? Для цього необхідно всунути руку в рукавичку по упору, і потім іншою рукою застигнути липучку на зап’ясті. Це не дозволити рукавичці впасти з руки.

 • . 2

  Так само важливо застібати липучку так, що б рукавичка була вільно і одночасно не спадала з руки. Це дозволить не відволікатися під час гри. Як підібрати розмір рукавичок? Як уже сказано рукавички повинні вільно сидіти на руці, але при цьому не повинні сковувати рухи. Це залежить як від розміру рукавичок, так і від ступеня затягнутості липучки. Як зробити рукавички для турніка? Для цього знадобляться будь-які прогумовані рукавички. Гума не дозволить ковзати по турніка, а через щільність цього матеріалу людина, що займається в таких рукавички не буде натирати мозолі. Для цього підійдуть звичайні садові рукавички. Вони складаються з гуми і досить щільні. Так само ідеально підійдуть рукавички штангіста. Вони так само прогумовані для підйому важких предметів. Різниця лише в тому, що штангіст піднімає штангу, а людина на турніку власних вагу.

 • . 3

  Ще важливо виготовити страхувальні лямки. Вони кріпляться на руку і на турнік, і дозволяють тренуватися у виконанні складних елементів не боячись падіння. Вони ідеально підійдуть для початківців спортсменів або аматорів. Їх можна виготовити зі старих ременів, з парашутних строп. Як зберігати рукавички? Рукавички не вимагають особливих умов зберігання. Важливо лише що б вони не знаходилися у вогкості, так як тканина буде руйнуватися. А так же, якщо рукавички мають барвистий малюнок, вони не повинні зберігатися під сонячними променями через те, що фарба буде вицвітати. Ці поради дозволять правильно вибрати рукавички, а так само виготовити їх самостійно. Адже зручні рукавички — запорука успіху.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :