Як вибрати ручну циркулярну пилку: корисні поради

як вибрати ручну циркулярну пилку : корисні поради

Вам знадобиться
 • Бажання працювати
 • Фінансові вкладення
Інструкція
 • . 1

  Як же вибрати ручну циркулярну пилку? Найважливішим критерієм при виборі пилки можна вважати глибину її пропила. А вона, безпосередньо залежить від діаметру диска. Отже, великий розмір диска, вимагає більшої потужності мотора, а чим більше його потужність, тим вище вага інструменту. Враховуючи всі критерії, важливо співвіднести їх між собою, і зупинити свій вибір на найбільш відповідної моделі. Середня заглибленість пропила, яка є найбільш придатною для простих робіт, приблизно повинна складати 55 сантиметрів.

 • . 2

  Не менш важливе питання, з яким рано чи пізно стикаються любителі майструвати все своїми руками: як вибрати торцювальні пилку? Пила такого роду — дуже затребуваний інструмент. Модель пилки в основному використовується для розпилу деревини під різними кутами. Що дуже зручно, так це те, що вона може виконувати вибірку сировини з самої заготовки. Торцювальні пили в основному застосовуються для оздоблювальних, столярних робіт. Можуть бути відмінними помічниками при створенні меблів. Зручно виконувати роботи з виготовлення віконних рам.

 • . 3

  Часом циркулярної або пили торцювання може бути недостатньо. Тому виникає необхідність вибрати ланцюгову електричну пилку. Іноді, така пила буває більш зручною, оскільки вона не тільки дешевше, але і простіше у використанні. Отже, вона не вимагає особливих навичок у роботі. Ще дуже важливий той факт, що з нею можна працювати в закритому приміщенні, оскільки у неї повністю відсутні шкідливі вихлопи. Вона дуже потужна, а продуктивність її роботи безпосередньо залежить від цієї потужності. Пила має дуже просту конструкцію, з нею зручно працювати в вертикальній площині.

 • . 4

  Не дивлячись на роботу всіх механічних або електричних пристроїв, для деяких, найкращим все ж залишається ручна праця. Вибір ручної пилки не так-то простий, як здається на перший погляд. Асортимент в магазинах просто величезний. Тому важливо визначитися для якого матеріалу буде призначена пила. Не варто забувати і про якість пропилу, надійності і довговічності інструменту. Потрібно враховувати і матеріал з якого виготовлена пила.

 • . 5

  Якщо вибір все ж зупинився не так на ручних інструментах, дуже важливо вміти правильно точити дискову пилу. Така пила набагато краще всіх інших: по чистоті розпила і точності. Ці якості дуже важливі при розпилюванні дошки уздовж. А від якості її заточування, залежить термін її роботи. Починаючи заточувати пилку, важливо відзначити маркером початок заточки. При заточуванні першого зуба, необхідно запам’ятати кількість рухів напильником для подальших дій.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :