Як вибрати систему обігріву трубопроводу?

як вибрати систему обігріву трубопроводу?

Вам знадобиться
 • Вивчити роботу системи обігріву труб
 • Авторитетна компанія, що поставляє необхідне обладнання
 • Забезпечити монтаж системи обігріву труб силами професійних фахівців
Інструкція
 • . 1

  Отже, ваша система обігріву труб повинна забезпечити стабільну подачу і відведення нагріваються рідин і матеріалів, що вимагають певної температури трубопроводів. При цьому температура навколишнього середовища не повинна чинити на систему істотного впливу.

 • . 2

  Перед тим, як вибрати систему підігріву труб потрібно знати в яких умовах воно буде застосовуватися. Системи обігріву труб використовуються дуже широко і знаходять своє застосування в експлуатації житлових, господарських і промислових об’єктів. Вони підтримують в системах водопостачання необхідну температуру, захищають трубопроводи від аварійних ситуацій, пов’язаних з перепадами зовнішніх температур, не дають кристалізуватися твердим фракціям у трубах.

 • . 3

  Для обігріву труб і провідних комунікацій використовуються кабельні системи, які досить економічні і ефективні. Обігрівальний кабель-тен прокладається всередині або зовні труби. Його навантаження на кожен квадратний метр розподілена рівномірно, а потужність дозволяє відшкодовувати втрати тепла. Потрібно тільки розрахувати втрати тепла і їх відшкодування, щоб не перегрівати кабелі і самі трубопроводи.

 • . 4

  Кабелі для обігріву труб бувають двох типів — саморегулюючі і резистивні. В основі резистивного кабелю лежить гнучка металева жила, в основі саморегульованого кабелю — полімерна матриця.

 • . 5

  Кабельний обігрів забезпечує підтримку теплого режиму всередині труб, безперебійне постачання гарячою водою, безперервний потік транспортуються продуктів, у тому числі і вузьких субстанцій, закладку трубопроводів на невеликій глибині, що робить їх собівартість нижча.

 • . 6

  Кабельний підігрів труб здатний запобігти замерзанню рідин і затвердіння масел, кристалізацію твердих фракцій у трубопроводах, поява конденсату і полою на поверхні труб, втрату тепла при експлуатації трубопроводів в холодну пору року. Завдяки опаленню труби працюють надійніше і рідше виходять з ладу.

 • . 7

  У найхолоднішому місці труби встановлюється термостат, який регулює електроенергію і вимикає кабель при досягненні граничної температури нагрівання. Обігрів труб може здійснюватися аж до + 120 С, в залежності від умов, в яких експлуатується трубопровід.

 • . 8

  Обігріваючі кабелі оснащені потужною ізоляцією, яка здатна чинити опір серйозним температурних навантажень і перепадів температур, а також фізичному впливу і агресивних хімічних середовищ.

 • . 9

  Обігрів труб особливо ефективний на відкритих ділянках трубопроводів в умовах суворої зими, вічної мерзлоти і при вимогах дотримання суворого температурного режиму.

 • . 10

  Монтаж обігрівальних систем — дуже важливий момент, від якого залежить нормальна робота системи! Довірте її професіоналам компанії, яка поставила вам обладнання. Тут буде мати значення кожна деталь — система кріплення нагрівальних кабелів до труб, максимальне прилягання кабелю до обігрівається об’єкта, подальше за монтажем проведення пуско-налагоджувальних робіт, після завершення яких на експлуатацію систем обігріву труб видається гарантія компанії-постачальника обладнання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :