Як вибрати скейт: секрети фахівців

як вибрати скейт: секрети фахівців

Вам знадобиться
 • Тематична література
 • Спеціалізований магазин
 • Критерії вибору скейта
 • Скейт
Інструкція
 • . 1

  Скейтбординг як вид спорту, визнаний був зовсім недавно. Зараз він набирає більших обертів популярності серед молоді. Скейтбординг буквально розвивається на на очах, набуваючи все більшу кількість шанувальників, особливо серед юнаків. Якщо у прочитав цю статтю людини з’явиться бажання почати освоювати цей екстремальний і видовищний спорт, то рекомендації про те, як вибрати скейт, будуть якраз до речі. Ну, по-перше, для продажу таких речей існують спеціалізовані магазини, в яких можна придбати не тільки скейти, але й повний комплект спорядження для цього виду спорту. Але перед тим як відвідати даний магазин необхідно теоретично ознайомитися з даними спортом. Тобто взяти кілька літературних джерел і вивчити їх. Таким чином, можна зрозуміти не тільки всі тонкощі і нюанси того, як їздити на скейті, а й почерпнути багато корисної інформації про сучасні напрямки скейтбордингу.

 • . 2

  Більшість відомих професіоналів цього напрямку, працюють не тільки для досягнення своїх власних результатів, але і роблять все необхідне для розвитку цього спорту в усьому світі. Тому в різних країнах проводяться різні змагання та показові виступи досвідчених рейсеров. На підставі їх професійних трюків і виступів можна вивчати різні способи того, як повертати на скейті, а також всілякі техніки переворотів і їзди на ньому. Купівля скейта — це відповідальне і серйозне завдання. По-перше, вибираючи його не потрібно особливо економити. Краще вибирати фірмову дошку відомих виробників, яка відповідатиме всім вимогам безпеки і безперешкодно витримувати великі навантаження. За допомогою якісної дошки можна швидше зрозуміти, як навчитися стрибати на скейті, а також здійснювати різні маневри і трюки.

 • . 3

  Не варто зосереджуватися на красивому дизайні, адже це далеко не головний фактор у виборі дошки для скейтбордингу. Для новачка рекомендується купувати скейт максимально практичний і безпечний. Важливим критерієм при виборі дошки є стан підвіски. Адже перед тим як кататися на двоколісному скейті потрібно переконатися в міцності і амортизаційних здібностях підвіски коліс. Також, вибираючи скейт, необхідно звертати увагу на розмір дошки: довжину і ширину. Відповідно широкі дошки стійкіші при виконанні різних маневрів, а вузькі більше призначені для швидкої і швидкісної їзди. Звертаючи увагу на всі вищевикладені параметри можна вдало вибрати скейт, завдяки якому згодом не складно буде освоїти всі навички та нюанси занять скейтбордінгом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :