Як вибрати свій стиль: астрологи рекомендують

як вибрати свій стиль: астрологи рекомендують

Вам знадобиться
 • Знання свого знака зодіаку
 • Знання стилів одягу
 • Естетичне чуття
Інструкція
 • . 1

  Знак зодіаку багато в чому визначає характер людини, її звички і модель поведінки в тих чи інших ситуаціях. Одяг демонструє індивідуальність, повагу до себе і іншим людям, а також ставлення до світу в цілому. Саме манера одягатися може багато розповісти про людину. Тому деякі задаються питанням, як вибрати свій стиль відповідно до положення планет в гороскопі, щоб відчувати себе впевнено і робити гарне враження на оточуючих. Наприклад, баранці, леви і стрільці належать до стихії вогню і люблять бути в центрі уваги. Дані знаки зодіаку відразу ж заявляють про свою особистість, здібностях і походження. Тому їм підходить яскравий одяг, сексуальна, нестандартна. При прийнятому дрес-коді в офісі завжди можна додати кілька красивих аксесуарів. Звичайно не можна кидатися в крайності і всі речі повинні дуже добре поєднуватися один з одним. Для стихії вогню також актуальний і спортивний стиль.

 • . 2

  Про те, як зробити ретро стиль, варто задуматися представникам стихії земля — козерогові, бичка та діві. Дані знаки не люблять екстравагантності, надмірностей і не прагнуть виділиться з натовпу. Найбільше їм підходить діловий стиль, який передбачає практичність, функціональність, консерватизм, простоту. Але це не означає, що представники даної групи замкнуті і нетовариські: просто у них інші пріоритети. Дорога лакова взуття, вишукана капелюшок у формі дзвоника, маленьке чорне плаття, спідниці гофре і плісе — дані елементи стилю ретро допоможуть відчути важливість і індивідуальність власної персони. При виникненні питання як підібрати стиль чоловікові, представнику стихії земля, варто особливу увагу приділити якісним костюми-трійки: жакет, брюки і жилет. Стильні та дорогі аксесуари: шкіряна сумка, ремінь, годинник, запонки доповнять образ.

 • . 3

  Як правильно підібрати стиль одягу для знаків зодіаку водної стихії? Ракам, Скорпіонам і рибам притаманні мінливість, підвищена емоційність і чутливість. Їм неодмінно припадуть до душі теплі, затишні і комфортні речі і натуральні матеріали. Тому романтичний, фольклорний стилі, а також кежуал підійдуть їм найбільше. Представникам стихії повітря — ваг, Водолію і близнюкам притаманний живий і веселий характер, кмітливість, а часом і самовпевненість. Для багатьох представників цієї стихії підійде молодіжний, екстравагантний, ковбойський стиль. Жінки можуть носити шпильки, легкі шийні хустки, намиста, обтягуючі довгі сукні та боді. Отже, багато хто хоче знати, як визначитися зі стилем одягу відповідно зі знаком зодіаку. Тому, покладаючись на поради для тієї чи іншої зодіакальною групи, можна визначити в якому напрямку рухатися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :