Як вибрати теплий пол?

як вибрати теплий пол?

Вам знадобиться
 • Уважність
 • Певні знання
 • Гроші
Інструкція
 • . 1

  Проблема вибору теплої підлоги змушує його майбутнього володаря задуматися і вирішити для себе деякі питання, на основі яких і буде прийняте рішення при виборі тієї чи іншої системи теплих підлог. У першу чергу необхідно визначитися, для якої мети потрібні ці самі теплі підлоги. Можливо, що для одних теплі підлоги замінять повністю всю систему опалення і стануть основним джерелом тепла.

 • . 2

  А от для інших теплі підлоги потрібні лише як додатково засіб обігріву. Наступне питання в тому, як зробити теплу підлогу комфортним і зручним — це вибір стяжки. Саме від цього залежатиме, наскільки вище стануть підлоги після установки теплих підлог. Як правило, бетонна стяжка піднімає підлогу на 3 — 5 сантиметри. Також можливе зробити покриття з використанням каменю, плитки, керамограніта.

 • . 3

  Крім того можливо просто відмовитися від стяжки, і в цьому випадку виходом з положення стане плівковий тепла підлога. Також питання як вибрати тепла підлога пов’язаний і з типом приміщення, в якому такий підлога буде встановлений. Природно, що більш холодні приміщення вимагають більш потужної системи обігріву, ніж ті, де тепліше. Тому варто визначити, яка номінальна потужність повинна бути на 1 квадратному метрі майбутньої підлоги.

 • . 4

  Також потрібно серйозно поставитися до вибору системи терморегуляції. Зрозуміло, що кожному господареві хочеться, щоб під час роботи теплих підлог все ж електроенергія економити. Тому в такому випадку можна задуматися про програмованому термостаті. Проте в тому випадку, якщо вирішено, що температура практично завжди буде однакова, то цілком підійде в такій ситуації і терморегулятор, який має ручне управління.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :