Як вибрати торцювальні пилку з найбільшою вигодою для себе?

як вибрати торцювальні пилку з найбільшою вигодою для себе?

Вам знадобиться
 • Треххгранний напилок з дрібними насічками
 • Маркер
 • Надфиль
Інструкція
 • . 1

  Торцовочная пила по-іншому називається «углорез». Тобто, призначений цей інструмент робити точні розпили під різними кутами. Дізнаємося, як вибрати торцювальні пилку. Разлиают пилки потужністю мотора, розміром поворотного механізму, Особливу увагу слід звернути на наявність всіляких люфтів і точність фіксації кутів. Дуже важливо якість станини і поворотного блоку. У деяких моделях торцовок є обмежувач глибини різу.

 • . 2

  Електропила відмінна альтернатива бензинової. Щоб не помилитися, слід знати, як вибрати ланцюгову електричну пилку. Вони розрізняються, по-перше, розташуванням двигуна на рамі (поперек або уздовж шини). Потужність пив коливається в діапазоні 1 — 2 кВт. Також пили розрізняються довжиною шини.

 • . 3

  Ручна пила незамінна помічниця. Вона набувається з тим розрахунком, щоб служила довгі роки. Постараємося зрозуміти, як вибрати ручну пилку. Насамперед звернемо увагу на лезо і матеріал, з якого воно виготовлене. Ціну, потужність і габарити ручної пилки визначає максимальна глибина пропила, яка буває від 30 до 130 мм. Для побутових потреб цілком підійде 46 мм. пила, для професійної діяльності — 70 мм.

 • . 4

  Час від часу все пили потрібно заточувати. І дискова не виняток. Можна чудово справлятися з розводкою ручної пилки, але не знати, як заточити дискову пилу. Заточку виробляють з задньої поверхні, яка при роботі звернена до матеріалу. Можна виробляти її у верстаті, але також можна і зняти диск. Важливо помітити маркером зуб, з якого починається заточка. Так як по кожному з зубів необхідно проводити напилком однакову кількість рухів.

 • . 5

  Якщо в будинку ремонт, то без хорошої пилки не обійтися Яка з них буде гарною помічницею? Найкраще задуматися, як вибрати ручну циркулярну пилку. Насамперед, такі пили розрізняються за розміром диска. Він буває від 125 до 180 мм. Їх так і називають: пила на 150, пила на 180 і т. д. Далі, є істотна відмінність по потужності. Чим вона вища, чим більша кількість оборотів диска. Пили можуть бути з регулятором швидкостей, з захистом від перегріву, в комплекті до них може йти допоміжна лінійка. Також пили відрізняються за рівнем шуму.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :