Як вибрати туалет для дачі?

як вибрати туалет для дачі ?

Вам знадобиться
 • Дача
 • Каналізація та водовідведення
 • Будівельні
 • Біотуалет
Інструкція
 • . 1

  Як вибрати туалет для дачі? Все більше людей, наситившись «єгипетсько-турецькими» туристичними принадами, починають заново цінувати неповторну природу рідного краю, надаючи перевагу не заморським подорожам активний відпочинок на дачі. Але навіть на природі не хочеться відмовлятися від звичних нам зручностей, особливо якщо вони стосуються особистої гігієни. Який же найкраще туалет встановити у себе на дачі?

 • . 2

  1. Зручності в домеОднімі з найбільш комфортних варіантів, звичайно ж, є санвузол в приміщенні. Якщо в тій місцевості, де побудована дача, наявна водопровід і каналізація, то туалет і ванну можна зробити прямо в будинку. Звичайно, про реалізацію такого варіанту необхідно задуматися ще до того, як вибрати дачу. І навіть якщо водопровід і каналізація відсутня, але є можливість пробурити свердловину і вирити вигрібну яму, облаштувати туалет у приміщенні не складе труднощів.

 • . 3

  2. Зручності на уліцеЕслі ж господарі не так вибагливі, чи місцеві умови не дозволяють зробити необхідний водовідведення, то традиційним рішенням стає туалет на вулиці. Викопується яма (можливо з установкою виймається ємності), а зверху надбудовується туалетна кабінка з доступних будматеріалів (цегла, дерево, глина, шифер і т. д.) Крім того, використовуючи спеціальні суміші або прості листя і тирсу, відходи людської життєдіяльності можна переробляти в корисний компост. Перед тим, як вибрати туалет для дачі, такий варіант теж варто розглянути.

 • . 4

  3. БіотуалетУдобной можливістю, яку надають дачникам сучасні технології, є біотуалети, які можна встановлювати як в приміщенні, так і на вулиці в спеціальному укритті (можливі заводські варіанти). Вибираючи біотуалет для своєї дачі, особливу увагу необхідно звернути на вартість його експлуатації і на ціни різноманітних расходников і хімічних реактивів. Вибираючи свій варіант, важливо пам’ятати, що для сучасної людини туалет є необхідною умовою комфорту та гігієни, а значить відпочинок навіть далеко від міста буде повноцінним у разі повного забезпечення цієї умови.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :