Як вибрати університет в Росії?

як вибрати університет в росії ?

Вам знадобиться
 • Географічне положення ВНЗ
 • Високі оцінки в атестаті
 • ВУЗ з хорошою репутацією
Інструкція
 • . 1

  Географічне положення. Більшість підлітків отримали середню освіту мучить питання про те, в який ВНЗ піти вчитися. Але щоб зробити оптимальний вибір, необхідно врахувати деякі критерії. У першу чергу слід визначитися з географічним положенням ВУЗу, оскільки якщо він знаходиться в іншому місті, то доведеться вирішувати проблему з житлом, так як кімнату в гуртожитку дають не всім. Тому це питання необхідно вирішити заздалегідь, оскільки потім це буде зробити досить проблематично.

 • . 2

  Оцінки в атестаті. Вирішуючи куди піти вчитися, слід звернути увагу на оцінки в атестаті, оскільки комісія крім прохідного балу дивиться ще й на них, тому важливо, щоб з профільних предметів вони були високі. В іншому випадку шанси вступити в бажаний ВУЗ будуть менше, тому так важливо врахувати цей фактор.

 • . 3

  Престиж ВНЗ. При виборі навчального закладу, важливим є його престиж. Адже по його закінченню потрібно буде шукати роботу, а випускникам певних ВНЗ при відборі віддається більша перевага. Тому важливо вибрати університет з хорошою репутацією. Але при цьому потрібно буде врахувати і той факт, що бажаючих вступити до престижного ВНЗ буде набагато більше, ніж в будь-який інший, а значить і конкуренція буде вище, внаслідок цього необхідно оцінити свої сили, а потім подавати документи.

 • . 4

  Форма навчання. Перед тим як вибрати університет, слід визначитися з формою навчання. Адже не на всіх спеціальностях є заочна форма, можливо для власної зручності доведеться віддати перевагу менш престижного університету. Або в комерційному ВУЗі є дистанційне навчання і краще подати документи туди, ніж терпіти незручність і жертвувати чимось заради престижу. Вибір ВНЗ — це дуже відповідальна справа, тому перед подачею документів, слід зважити всі «за і проти», щоб згодом не залишитися без місця навчання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :