Як вибрати весільного флориста?

як вибрати весільного флориста?

Вам знадобиться
 • Справжній професіонал
 • Букет
Інструкція
 • . 1

  За статистикою близько 70% молодят з послуг флориста вибирають тільки складання весільного букета. Справжній професіонал обов’язково запропонує широкий спектр послуг. Вибираючи флориста, потрібно звернути увагу на характер людини, на його манери і зовнішній вигляд. Все це може стати показниками його професійного рівня. Попросити розповісти про себе і своїх роботах буде зовсім не зайвим.

 • . 2

  Чимало уваги приділяється і роботам професіонала. Важливо звернути увагу на його портфоліо. Там повинно бути багато, саме весільних робіт. Наявність в портфоліо робіт з оформлення відповідальних заходів іншого роду теж вітається. Це говорить про те, що флорист творчо різноманітний.

 • . 3

  Не менш важливо оглянути майстерню, де створюються весільні букети, а також інші додаткові прикраси для весілля. Це має бути добре оснащене світле приміщення, в якому дійсно хочеться створювати творчі композиції. Там завжди має бути чисто, хоча творчий безлад має місце.

 • . 4

  Чудово, якщо флорист має великий досвід роботи у весільній сфері. Якщо так і є, то потрібно попросити розповісти його про свої найкращих проектах за останній час. Перед тим як вибрати весільного флориста дуже важливо поспілкуватися з ним на цей рахунок. Досвідчений флорист обов’язково розповість в подробицях про кожній своїй весільної роботі.

 • . 5

  У ситуації, коли молодята замовляють тільки букет, багато уваги приділяється самому флористові. Якщо ж планується замовити комплексне оформлення банкетного залу та інших приміщень, то необхідно ознайомитися і з командою, з якою він працює. Від злагодженості команди залежить багато чого.

 • . 6

  Самостійно впоратися з грандіозним проектом буде дуже складно. Саме від бажання і старань флориста залежить те, як буде виглядати довгоочікуване весілля. З цієї причини вибирати професіонала в області флористики потрібно не кваплячись.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :