Як вибрати вітаміни для очей?

як вибрати вітаміни для очей?

Вам знадобиться
 • Знати, що ви хочете від вітамінів
 • Знати, чи немає у вас алергій на вітаміни
 • Консультація офтальмолога
Інструкція
 • . 1

  У наші дні зір людини псується дуже швидко, і вони схильні до багатьох хвороб, за ними необхідний додатковий догляд та харчування вітамінами. Якщо не замислюватися про це вже зараз. То ви можете прийти до небажаних операціями, а можливо і навіть до втрати бачити навколишній світ.

 • . 2

  Як вибрати вітаміни для очей — питання не з легких. Якщо ви знаєте, чого у вас болять очі, і ви впевнені, що вам не вистачає якихось певних вітамінів, нічого не купуйте самі, без огляду окуліста. Це дуже ризиковано. Після того як лікар окуліст випише вам прийом комплексу вітамінів виберіть те що саме вам зручніше, так як деякі вітаміни випускаються у вигляді таблеток, крапель і навіть у вигляді ін’єкцій.

 • . 3

  Які вітаміни для очей купити? Основними вітамінами для очей є вітаміни групи В і Е, що не мало важливі такі вітаміни як А і С. Розглянь кожен вітамін детально. Вітамін Aнеобходім для харчування й зміцнення сітківки ока. Вітамін C добре впливає практично на всі судини організму. Вітамін B сприятливо впливає на відновлення нервових клітин, а вони в свою чергу пов’язані з органами очі і мозком людини. Вітамін E зупиняє процес старіння очей і організму в цілому, також сприяє виведенню непотрібних речовин з організму.

 • . 4

  Зверніть свою увагу на склад вітамінів, в них крім самих вітамінів повинні бути присутніми кальцій і звичайно ж цинк. Кальцій і цинк потрібні для зміцнення тканини ока та попередження катаракти. В очній сітківці також повинен міститься лютеїн, він перешкоджає захворюванню очі і не допускає будь-які розлади очі.

 • . 5

  Всі ці перераховані вітаміни і частинки можуть міститися в одному ліках, тому при покупці необхідно завжди звертати увагу на склад самого ліки. Якщо ви не хочете дійти до такого прийняття рішень, необхідно вже сьогодні почати доглядати за своїми очима. Не сидіть так часто за комп’ютером, очі дуже схильні поганим променям сонця і комп’ютера. Якщо ж у вас робота така, то краще працювати в окулярах, так ви знизите навантаження на очі.

 • . 6

  Так само не варто забувати про профілактичних цілях для очей. Поцікавтеся у свого окуліста якомога доглядати за очима, і які окуляри вам краще підійдуть. Вони дадуть вам професійну пораду і допоможуть у вирішенні вашого сформованого питання. Також не варто занадто часто накладати косметику на очі, це шкідливо не тільки для очей, а й для всієї шкіри обличчя. Користуйтеся кремами, доглядають для верхніх повік очей і кремами, призначеними для навколо очей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :