Як вибрати хороший готель в Греції?

як вибрати хороший готель в греції?

Вам знадобиться
 • Інтернет
 • Проспекти турфірм
 • Інформація про острів
Інструкція
 • . 1

  Перш ніж займатися вибором готелю, необхідно визначитися з цілями поїздки. Наприклад, треба знати точну кількість людей, які збирають на відпочинок, адже веселіше їхати великою компанією, дати вильоту, а також будуть на відпочинку діти чи ні. Останній критерій дуже важливий, адже знаючи, як вибратьхорошій готель, треба підібрати той, де надані розваги для дітей, і послуга нагляду за дітьми, щоб батьки мали можливість оставітьотприсков під наглядом педагогів і спокійно відправитися на тривалу екскурсію.

 • . 2

  Тепер треба визначити для себе вид відпочинку. Наприклад, хтось вважає за краще проводити відпустку в горах, а хтось на пляжі, який повинен бути всього в декількох метрах від готелю. Справа в тому, що на території Греції знаходиться неймовірно велика кількість красивих місць, розташованих далеко від пляжу, де можна знайти цілком комфортні готелі, в яких відпочинок стане справді незабутнім. У таких готелях вартість розміщення може бути на порядок нижче, ніж в готелях, що знаходяться в прибережних зонах.

 • . 3

  Наприклад, не знаючи як забронювати готель на «букінг», можна бути обдуреним туроператором, який вказує в проспекті, що готель розташований всього в 600 метрах від пляжу. Але насправді виявиться, що під час шляху на пляж, доведеться підніматися в гору або спускатися під гору, через що значно збільшиться відстань до пляжу і ускладнюється дорога. Цей факт треба враховувати обов’язково, особливо, якщо подорож відбувається разом з дітьми.

 • . 4

  Не знаючи, як забронювати готель в Болгарії, можна скористатися цими ж порадами. Отже, не варто категорично відмовлятися від готелів, які розташовані у невеликих селах, особливо, якщо бронь робиться через оператора, так як в розпорядження туристів надається трансфер з аеропорту. Найчастіше в таких місцях можна зустріти готелі сімейного типу, які знаходяться поблизу пляжу. До того ж у селах вартість товарів значно нижче, ніж у великих містах країни. Ще однією перевагою такого відпочинку буде можливість спробувати національну кухню, властиву окремому регіону, в якому планується провести відпустку. Якщо в поїздку з собою беруться цінні речі, буде корисно ознайомитися з інформацією, як користуватися сейфом в готелі, щоб не втратити прикраси.

 • . 5

  Треба вибрати кілька вподобаних готелів і ознайомитися з відгуками туристів, які раніше там відпочивали. Важливо уважно вивчити всю інформацію і переглянути фотографії, які надає каждаяуважающая себе турфірма. Не варто поспішати з вибором готелю, адже попереду чекає просто чарівний відпочинок на казковому острові, тому вибирати готель треба дуже уважно. Якщо дотримуватися цих порад, не виникне питання, як забронювати готель в Іспанії.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :