Як вибрати зачіску чоловікові?

як вибрати зачіску чоловікові?

Вам знадобиться
 • Чоловік
 • Зачіска
Інструкція
 • . 1

  Існує кілька основних аспектів, на які варто звернути особливу увагу, щоб зрозуміти, як вибрати зачіску чоловікові. Їх не так багато. Насамперед, це форма обличчя. Також варто об’єктивно визначити тип волосся. Не останню роль у виборі чоловічої зачіски грає рід занять, вид діяльності, професія. Плюс до всього, не потрібно забувати про вік чоловіки. Саме ці аспекти і будуть розглянуті нижче, але про все по порядку.

 • . 2

  У першу чергу необхідно знати, як вибрати зачіску чоловікові, враховуючи форму обличчя. Є кілька основних форм особи, вони ж типи. Ідеальною формою особи є овальна. Такому типу підходить практично будь-яка зачіска. Кругле обличчя слід візуально розтягнути, для цього потрібно менше волосся залишати з боків, на маківці ж, навпаки. Важливо уникати коротких стрижок. Те ж саме рекомендується власникам квадратного типу. Підійде коротка чубчик у поєднанні з недовгими скронями. При трикутному типі особи необхідно створити ілюзію ширини підборіддя і звузити область чола. Допоможе борода і зачес в сторону.

 • . 3

  Інше питання — як підібрати чоловічу зачіску залежно від структури волосся. Густе волосся вимагають більшого догляду, а й вибір зачісок набагато ширше, ніж, якщо волосся тонкі. Адже, стрижка — це всього лише основа. Куди важливіше правильна укладка. Благо, величезний вибір засобів по догляду за волоссям дозволить домогтися потрібного ефекту. Тонке волосся не варто відрощувати в довгу зачіску. Постригтися коротко — ідеальний варіант. До того ж, це зручно і практично. Але, не варто забувати, що коротке волосся теж потребують догляду. Правильним укладанням можна додати їм більше обсягу, а за допомогою гелю — стояче положення або ефект скуйовдженим.

 • . 4

  Вибір чоловічої зачіски також залежить від професії. Цей елемент зовнішнього вигляду можна прирівняти до краватки, якась лакмусовий папірець, що відрізняє представників різних сфер життя один від одного. Чоловікам, чий рід діяльності пов’язаний з роботою з людьми підійдуть більш консервативні і стримані варіанти зачісок. Людям творчим, навпаки, більш виразні і епатажні. Головне — не переплутати, інакше конфузу не уникнути. Червоні волосся і ірокези йдуть далеко не всім, та й начальство може не схвалити.

 • . 5

  Важливо розуміти, що солідні представники сильної статі з модними, молодіжними зачісками виглядають, як мінімум, нерозумно. Одне із завдань правильної зачіски — підкреслити статус та індивідуальність її власника. Тому, краще зупинити вибір на варіантах поскромніше. До того ж, зачіска не за віком старить. Молоді люди, навпаки, можуть додати в свій образ трохи яскравості і авантюризму, однак, не варто переходити всілякі межі пристойності, якщо ви молодий двадцятип’ятирічний власник великої, впливової корпорації.

 • . 6

  На закінчення, хочеться відзначити, що зачіска, нарівні з особою, є своєрідним вікном в душу. Вона, свого роду, інструмент, що підкреслює неповторний стиль її власника, його особливості, соціальний статус і спосіб життя. На щастя, вибір зачісок надзвичайно великий і залежить від конкретного чоловіка, його переваг в цьому питанні. Кожен в змозі знайти для себе щось своє. І, неважливо, хто він — брутальний мачо або витончений художник, чоловік у роках або молодий хлопець, топ-менеджер або типовий клерк.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :